Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İcbc Turkey İnternet Şubesi giriş

Uzun yıllardır Tekstilbank adı altında müşterilerine hizmet sunan banka geçtiğimiz yıllarda uluslararası bir kuruluş olan ICBC bünyesine girerek ICBC Bank Turkey olarak faaliyetlerine devam etmektedir. İsim değişikliğini yapmış olmasına rağmen şubelerini ve çalışanlarında ki kadroda ayrıca bir değişiklik yapmadığını da bildiren banka hizmetlerine daha sağlam adımlar ile devam edeceğini bildiriyor.

İCBC BANK TURKEY = TEKSTİLBANK

Hedefleri arasında siyasal hareketleri de yakından takip edip kontrollü ve uzun bir yok planlayan bankanın eski müşterileri de hiçbir ek işlem yapmadan işlemlerini yapmaya devam ediyorlar. Tekstil Bank olarak zaten bir çok kanalda hizmet veren bankanın kredi notu uluslararası değerlendirme kuruluşu Fitch Ratings tarafından geçtiğimiz aylarda yükseltilmişti.

İCBC İnternet Bankacılığı ve İCBC Telefon Bankacılığı

Şube dışı olarak internet şubesi ve telefon bankacılığında hizmet veren bankanın, telefon bankacılığına ulaşmak için 4440050 telefon numarasını aramanız yeterli.  İnternet bankacılığı için www.icbc.com.tr sayfasından, sağ üst taraftan internet bankacılığına giriş, bireysel & kurumsal giriş seçeneklerini tıklayarak devam edebilirsiniz. TC Kimlik numaranız ya da kullanıcı adı bilginizden sonra şifrenizi de girmeniz gerekiyor. Eğer şifreniz yok ise 4440050 telefon bankacılığını arayıp İcbc Bank müşterisi olduğunuzu belirtip şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Kategori: Diğer, Genel
Yazar: Tarih: 29 Aralık 2015 - 9:34:10

Benzer Konular

Yukarı Çık