Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

ICBC Kredi Hesaplama

ICBC bankası kredi kampanyalarından daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Şimdi de taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi ve konut kredisi kredi hesaplamalarını sunacağınız. Öncelikle ICBC bank ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlamasına rağmen müşteri kitlesi oldukça fazladır. Hem kredi hem de kredi kartı kampanyaları ile onlarca kişiyi etkilemeyi başarmıştır. Hemen sizi daha fazla bekletmeden kredi hesaplamalarına geçelim.

ICBC Kredi Faiz Oranları

ICBC bankasından minimum 1.000 TL maksimum 50 bin TL kredinizi 1 veya 36 ay vade seçeneklerinden yararlanarak alabilirsiniz. İhtiyaç kredisi faiz oranı banka tarafında % 1,34 olarak belirlenmiştir. 20 bin TL ihtiyaç kredinizi 36 ay vade belirttiğimiz % 1,34 faiz oranı ile alırsanız aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 740 TL olacaktır. Toplam bankaya geri ödemeniz gereken tutarsa 26,633 TL olarak ödeme tablonuzda yerini alacaktır. İhtiyaç kredisi masraf bedeli ise bir kereye mahsus olarak 50 TL’dir. Ayrıca sigorta karşılığı da 27 TL ödemeniz gerekmektedir. Kredinizi çektiğinizde tüm bu detaylar ödeme planı çerçevesinde tarafınıza sunulacaktır.

ICBC İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ICBC bankası ihtiyaç kredilerini de en fazla 48 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. Ayrıca krediyi sadece 0 km araçlar için değil 2. El taşıtlar içinde kullanabilirsiniz. Hayalinizi kurduğunuz arabayı ICBC bankası aracılığıyla alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kredi için başvuru yapmak. ICBC bank konut kredisi ile de birçok kişiyi ev sahibi yapmayı başardı. En az 10 bin TL en fazla ise 9,999.999 TL kredinizi alarak ev sahibi olabilirsiniz. Konut kredisi vade oranları da 1 ile 120 ay arası değişiklik göstermektedir. Örneğin 100 bin TL konut kredinizi % 1,15 faiz oranıyla 120 ay vadeli alırsanız aylık ödemeniz gereken taksit miktarı 1,541 TL olacaktır. Bankaya ödemeniz gereken toplam rakam da 186,006 TL’dir.  Kredi kapsamında 450 TL uzman incelemesi, 177 ipotek ücreti ödemeniz gerekmektedir. Kredi masrafı yoktur.

ICBC kredi hesaplama yukarıda belirttiğimiz gibidir. Bankanın en yakın şubesine giderek ya da resmi internet adresi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca örneklendirdiğimiz rakamlar dışında kredi hesaplamaları içinde bankadan yardım alabilirsiniz.

Kategori: Genel, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 12 Aralık 2015 - 4:22:47

Benzer Konular

Yukarı Çık