Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İCBC Bank Kazandıran Mevduat Kampanyası

Türkiye de ilk faaliyete geçen Çin bankasıdır. Çin in en büyük dört bankasından biridir. Çin ve Türkiye arasındaki finansman hizmetlerinin, ekonomik gelişmesindeki canlanmasında yardımcı olacağı vurgulanmıştır. Türkiye’de altyapı kurucu üyelerindendir. Kazandıran mevduat hesabı kampanyasına İCBC bankasıyla yeni çalışacak kişileri kapsayan bir kampanyadır. Kampanya fiyatları Türk lirası, dolar, euro birikimleriniz için 32- 45 gün vade aralığı için geçerli olacaktır. Türk lirası vadeli mevduat hesabınız için %13,90, dolar vadeli mevduat hesabınız için%2,90, euro vadeli hesabınız için %2 faiz imkanları sunmaktadır.

Yatıracağınız mevduat hesaplarınız için de Türk lirası olarak 500.000 TL Dolar için 250.000 usd, euro için 250.000 yatırımınız olması şartıyla. Bu kampanya faizleri ilk ay için geçerlidir. Daha sonraki aylar için geçerli değildir. Bunu bilmenizi de yarar var. Türkiye genelinde 18 büyük ilde İCBC Bankası bulunmaktadır. İnternetten info.icbc.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İCBC TURKEY İLETİŞİM

Müşteri hizmetleri numarası 444 00 50 numaralı telefondan da istediğiniz tüm bilgilere ulaşabilir, size en yakın şube ile tüm kampanyalarından faydanalabilirsiniz. Yeni bir banka ama cazip kampanya hizmetleri sunmaktadırlar.En azından yüklü bir birikiminiz varsa İCBC bankasına giderek mevduat hesabı kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 16 Mart 2016 - 8:36:15

Benzer Konular

Yukarı Çık