Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

ICBC Bank Bayram Kredisi

Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan uluslar arası bankalardan birisi olan ICBC, sizlere Ramazan Bayramı için özel olarak bir kredi imkanı sunuyor. Bu kredi sayesinde artan Ramazan Bayramı masraflarınızı karşılayabilir ve ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Bilindiği gibi bayramlar aynı zamanda masrafların arttığı ve çeşitli ödemelerin yapılması gereken dönemler olarak da adından söz ettiriyor.

ICBC Bank Ramazan Bayramı kredisi ile birlikte sizler de hem kullanışlı hem de kolayca ödenebilen kredilerin sahibi olabilirsiniz.

ICBC Bank Ramazan Bayramı kredi fırsatında 1,26’lık faiz oranları sizlere verilmektedir. Bunun yanında bu krediye başvuru için ICBC Bank şubeleri yanı sıra şubelere gelebilir ve kredi başvurusu ile ilgili ödemelerinizi yerine getirebilirsiniz. 1000 TL’den başlayan kredi limitleri, 15 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir.

ICBC Kredi Hesaplama

Bunun yanında bu krediler, sizlere 3 aydan başlayan vade seçeneklerinin yanında 36 aya kadar çıkabilen ödeme seçenekleriyle de sunulmaktadır. ICBC Bank Ramazan Bayramı kredilerine başvuru için siz de hemen harekete geçin ve bu krediyi alın.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 6 Haziran 2016 - 8:00:18

Benzer Konular

Yukarı Çık