Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

HSBC Mobil Bankacılık Uygulaması

HSBC mobil bankacılık uygulaması ile birlikte bütün bankacılık işlemlerinizi sanki şubedeymiş gibi yapabilirsiniz. Üstelik bu işlemlerinizi tek bir tuşla, hızlı, pratik ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Gelişmiş bankacılık anlayışıyla hizmet veren ve her zaman çağının gelişmelerini yakalayan HSBC, mobil bankacılık uygulamalarını da geliştirmiştir. Her geçen güncellemede yeni bir özellik ve kolaylık HSBC mobil bankacılık hizmetlerine eklenmektedir.

HSBC mobil bankacılık uygulaması içerisinde havale, eft, kredi kartı ödeme, hesapları kontrol etme, bakiye sorgulama, otomatik ödeme talimatı verme gibi işlemleri her birisi yer almaktadır. Bu sayede şubeye veya bankamatiğe gitmeden bütün bankacılık işlemleriniz mesai saatleri dışında da olsa yerine getirilmektedir.

odeabank mobil uygulama

hsbc mobil uygulama

HSBC mobil bankacılık uygulamasını kullanmak için öncelikli olarak bir Google Play Store uygulaması edinmeniz gerekir. Daha sonra Google Play Store üzerinden HSBC mobil bankacılık uygulamasını android veya IOS işletim sistemli cep telefonunuza indirebilirsiniz.

HSBC Mobil Bankacılık Uygulaması Şifre Alma

Mobil bankacılık şubesini telefonunuza indirdikten sonra bir şifre oluşturmanız gerekir. Bu şifrenin güvenliğiniz açısından zor tahmin edilen kombinasyonlardan alışması gerekir. HSBC her türlü duruma karşı banka şifrelerini üç ayda bir yenilemektedir.

HSBC Mobil Bankacılık Aktivasyon

Bunun yanı sıra internet veya mobil şubeniz üzerinde görülen herhangi bir anormal harekette hesaplarınız dondurulmakta ve bu bilgi müşterilere iletilmektedir. HSBC müşterileri, mobil işlemleri kullanarak dolar veya euro hesabı sahibi de olabilmektedir. Böylece yurt dışında da bankacılık hizmetlerinden kolay bir şekilde yararlanabilmektedir. HSBC mobil bankacılık uygulamasında bütün kredi kartı işlemlerinizi, taksit dağılımlarını ve geçmiş dönem borçlarınızı görebilirsiniz.

HSBC Mobil Bankacılık Uygulaması İndir

HSBC mobil uygulamasını tamamen ücretsiz bir şekilde indirmek de mümkündür. Bu uygulamayı indirdikten sonra sadece internet bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. HSBC mobil şube ile birlikte bankamatiklere para gönderebilirsiniz. Aldığınız referans numarasını para gönderdiğiniz kişiye ileterek, kartsız bir şekilde HSBC bankamatiklerinden para çekmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca HSBC şubelerinde istediğiniz hesaplara para gönderebilir, HSBC hesabına para gönderdiğinizde herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Kredi kartı ödemelerinizi de mobil şube aracılığıyla otomatik olarak aktarma yaparak ödeyebilirsiniz. HSBC kredileri hakkında da her türlü bilgiyi mobil şubeyi kullanarak öğrenmek mümkündür.

Kategori: HSBC Bankası
Yazar: Tarih: 23 Şubat 2016 - 8:00:18

Benzer Konular

Yukarı Çık