Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

HSBC Kredi Kartım Nerede?

HSBC kredi kartı başvurusunda bulunan kişiler, kredi kartlarının nerede olduklarını, başvuru sürecini internet bankacılığı üzerinden kontrol edebilmektedir. HSBC internet bankacılığı üzerinden doldurulan form sayesinde bütün kredi kartlarının son durumları görülebilmektedir.

Kredi kartı başvurusunda bulunan kişilerin kredi kartları adreslerine kısa bir sürede gönderilmektedir. Ancak isteyen kişiler, kredi kartlarının son durumlarını adım adım kontrol edebilmektedir.

Kredi kartları sayesinde HSBC avantajlar dünyasından yararlanabilirsiniz. Bu kart işlemlerinde bulunan başvuru bilgilerini de düzenli bir şekilde doldurmanız durumunda sonradan limit artırımına gidebilirsiniz.

HSBC kredi kartları ile birlikte Advantage başta olmak üzere birçok kredi kartı ürünlerini kullanmak da mümkündür. Kredi kartı sorgulama ekranı üzerinde TC kimlik numarası veya cep telefonu kullanılabilmektedir. Barkod numarası da bu sistem üzerinden sorgulanmaktadır. Güvenlik kodunun doğru girilmesinin ardından kredi kartı işlemlerinde bulunan bütün noktalar yapılabilmektedir.

HSBC kredi kartı işlemlerinde bulunan ve başvuru formlarında yer alan adresler ise her zaman doğru bir şekilde belirtilmelidir. Çünkü kredi kartları belirtilen adresler gönderilmektedir.

Kategori: HSBC Bankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 9 Şubat 2016 - 8:20:33

Benzer Konular

Yukarı Çık