Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

HSBC İnternet Şubesi Girişi

HSBC sayesinde bütün bankacılık işlemlerinizi internet şubesi üzerinden yapabilirsiniz. Türkiye’nin en eski yabancı sermayeli bankalarından birisi olan HSBC, internet şubesini gelişmiş bir altyapı ile oluşturarak her türlü bankacılık işlemlerinin kolay bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

HSBC internet şubesi üzerinden havale, EFT veya kredi kartı ekstre işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun yanında HSBC kredi ürünlerini görüntüleyerek kredi başvurusu yapabilir ve kredi hesaplama sistemini kullanarak aylık ödemeniz gereken miktarı görüntüleyebilirsiniz.

HSBC İnternet Şubesi Şifre Alma

HSBC internet şubelerinde bulunan ve genel olarak kişilerin güvenliğini sağlamak için oluşturulan şifreler de çok dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Bu şifreleri zor tahmin edilebilen rakam veya sembolleri bir araya getirerek oluşturabilirsiniz. Doğum tarihi veya tutulan takımın kuruluş tarihi gibi kolayca bulunabilen şifrelerden kaçınılmalıdır.

HSBC İnternet Şubesinden Para Gönderme

HSBC internet şubesine giriş yaparak başka hesaplara para gönderebilirsiniz. Kartsız para çekme sistemi sayesinde para gönderimi yaparak bankamatiklerden bir hafta içerisinde istediğiniz miktarı çekebilirsiniz. HSBC internet şubesi üzerinden fatura veya kira gibi ödemelerinizi de tek tuşla yapabilirsiniz. Şifreniz kaybolursa şubeden yeni şifre alabilirsiniz.

Kategori: HSBC Bankası
Yazar: Tarih: 8 Mart 2016 - 9:15:46

Benzer Konular

Yukarı Çık