Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

HSBC Bankamatik Kartları

Banka kredi kartlarını kullanmak istemeyen ve bu konuda fazla harcamalar sonucu sıkıntı yaşayan kişiler, artık kredi kartı kullanmak istemeyen param olduğu sürece alışveriş yaparım diyenler için. Ya da böyle bir sorunu olmamasına rağmen yine de, o bankadan emekli maaşını veya maaşını çeken kişiler. Çoğumuz cebimizde nakit para taşımıyoruz. Ya kredi kartı ya da bankamatik kartı kullanıyoruz. Çünkü her ikisi de her yerde kullanılmaktadır. Giyimde, gıda da, beyaz eşya da, mobilya da kısacası her yerde. Bunun için kimsenin nakit para taşımak gibi bir gereksimi yok artık. Bence bankamatik kartları kullanan insanlar daha şanslı. Çünkü hesabında ne kadar para varsa o kadar harcayabiliyorlar. Ama kredi kartı öyle mi. Zaten her şeyi almayı seven bir milletiz, her gördüğümüz almak istiyoruz. Ama ay sonunda kredi kartının ödemesini de gördüğümüzde, işte o zaman keşke bu kadar harcama yapsaydımlar başlar.

hsbc

hsbc

HSBC Bankamatik Kartları Hangileri

HSBC bankamatik kartı ile 7-24 her zaman yurt içinde yurt dışında Visa, elektron, Vpay, Maestro gibi tüm ATM lerden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. HSBC internet bankacılığı sayesinde, size özel bankacılık sisteminden yararlanıp, fatura ödemelerinizi diğer tüm işlemlerinizi de halledebilirsiniz.

HSBC Bankamatik Kartı Başvurusu

Kredi kartı kullanmıyorum, bankamatik kartı neden kullanayım diyorsanız: Çünkü bir faturanızı yatırmak istiyorsunuz, neden dışarı gidip de sıra bekleyip zaman harcayacaksınız ki. Artık iletişim çağındayız. Mesai saatlerinin dışında dahi olsanız tüm faturalarınızı bilgisayarınızın başında yapmak gibi bir rahatlık varken niye zaman harcayacaksınız. En ufak bir örnek verdim. Yada internetten bir alışveriş yapmak istiyorsunuz. Ama kapıda ödeme talimatı ile extra üzerine on lira yada on beş lira eklenir. Çünkü evde olmasınız kargo geri döner, bunu gibi olasılıkları  işletme karşılayacağı için üzerine bir miktar para koyar.

HSBC SECURE KODU

HSBC bankamatik kartı ile SECURE Code logosunu gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz. Yani bu logo işaretlediğiniz zaman size bankanızdan msn gelir. Lİmitiniz den bu kadar kesilecek diye, bir şifre verir. Sizde alışveriş yaptığınız yerdeki açılan sayfaya yazıp onaylarsınız. Alışverişinizi yüksek kargo ücreti ödemeden  yapabilirsiniz. HSBC Bankası  Bankamatik kartlarından yıllık kart ücreti de almamaktadır. Sizde HSBC nin bankamatik kartlarından yararlanmak istiyorsanız. İnternet bankacılığından başvurabilir yada 0850 211 0 11 numaralı müşteri hattından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kategori: HSBC Bankası
Yazar: Tarih: 24 Mart 2016 - 9:00:25

Benzer Konular

Yukarı Çık