Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

HSBC Altın Fiyatları

Altın, her zaman güvenilir bir liman olarak görülen önemli ve kazanç sağlayan bir yatırım aracıdır. Altın sayesinde zor günlerinizde nakit desteği alabilir veya gelecekte rahat edebilmek için birikim yapabilirsiniz. Bankalar, altınların daha iyi değerlendirilebilmesi için sizlere özel altın mevduat hesapları sunmaktadır. Bunun için de HSBC en iyi avantajlar ile sizlere altın fiyatlarından yüksek kazanç sağlamanıza ortam hazırlamaktadır.

Bu hesap sayesinde vadesiz TL, USD, EUR ya da GBP hesaplarınız üzerinden altın alım satım işlemi yapabilirsiniz. Asgari olarak 0,01 gram ve katları olacak şekilde, HSBC şubelerine gelerek Vadesiz Altın Hesabı açabilir, alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız altın işlemleri 995-1000 saflıkta gerçekleştirilmektedir.

HSBC üzerinden İnternet Bankacılığı, Telefon ve Bankamatik Bankacılığı’nda maksimum günlük işlem limiti 3.000 gram olarak yapılabilmektedir. Bununla birlikte HSBC şubelerinde işlem üst limiti bulunmamaktadır. Siz de HSBC şubelerine gelerek veya internet, telefon veya bankamatik bankacılığını kullanarak altın hesabı açabilir ve geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Hesapla ilgili detaylı bilgileri bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Kategori: HSBC Bankası
Yazar: Tarih: 1 Mayıs 2016 - 8:38:17

Benzer Konular

Yukarı Çık