Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

HSBC Advantage Şikayetleri

Hayatımız da artık vazgeçemediğimiz, ihtiyaçlarımızın çoğunu karşıladığımız kredi kartları. Kredi kartlarının kullanım alanları çok geniş olduğu günümüzde kimse artık cebinde nakit para taşımıyor. Hatta bir tane değil birkaç tane kredi kartları kullanıyoruz. Diğerinin limiti bitti mi, sorun değil değeri var zaten. Yalnız ay sonu geldiğinde maaşımızın da büyük bir bölümünü verdiğimiz  kartlar. Kullanması çok güzel de o ödeme zamanı gelince, işte o zaman anlıyoruz. Ama yapacak bir şey yok, hiç düşünmeden harcadığımız kredi kartının elbette ödeme  günü de olacaktır. Bu kartlar sayesinde de bankaların kazandıkları paralar ise azımsanmayacak kadar çok. Bunun için herkese peynir ekmek gibi kredi kartı dağıtıyorlar ya. Sadece bununla da bitmiyor. Kartlarını vermek için baya emek sarf eden bankaların dertleri bitmiyor.

HSBC ADVANTAGE KART HAKKINDAKİ EN ÇOK ŞİKAYET KART AİDATLARI

Mesela HSBC Advantage kart. Bununla ilgili bir çok müşterilerinin en büyük şikayetleri ise, asla vazgeçemedikleri kart aidatları. Zaten kart sahiplerinin tüm harcamalarından faiz alıyorlar, ama kart aidatlarını da es geçmiyorlar.Bu konuda müşterilerinin inanılmaz şikayetleri var.Müşterileri geri iadesini talep ediyorlar  ama geri iadesini de yapmıyorlar.

Diğer en büyük şikayetler ise müşteri hizmetleri. Zaten müşteri hizmetlerine ulaşmak çok zordur.Bir türlü o müzik bitmez, dinletip dururlar. Bağlandıktan sonra da ilgilisiniz müşteri hizmetleri. Bu konuda da şikayetler çok fazla.

Diğer olan şikayetler ise; kredi kartını kaybedenler. Kredi kartını kaybedenlerin, kaybettikleri katlarında bir harcama söz konusu ise, o borcu siz ödüyorsunuz,daha sonra belgelendirip alabileceğinizi söylüyorlar. Ama geri iadesi baya uzun sürüyormuş. Ne diyelim kimse kartınızı kaybetmesin.Diğer bir şikayetler ise;verilen para puanların kullanım alanlarının olmaması. Gerçekten bu çok komik. Para puan veriyorlar ama harcayacak  yer bulamıyorsunuz. İşte HSBC ADVANTAGE kart ilgili şikayetler bunlardan ibarettir.

Kategori: HSBC Bankası
Yazar: Tarih: 20 Mart 2016 - 10:15:36
Etiketler:

Benzer Konular

Yukarı Çık