Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Hesap Numarası Nerde Yazar Yapı Kredi

Yapı kredi banka kartı kullanıyorsanız ve hesap numarası nerde Yapı kredi nerede yazar diye düşünüyorsanız hemen tarafınıza aktaralım ve bu merakınızdan kurtulun.

Para aktarma işlemlerinin tamamında hesap numarasına ihtiyacımız vardır. Eğer bu numarayı bilmezsek para havalesi yapamayız ya da eksik, hatalı bilirsek yanlış hesaba havale yapar ve sıkıntılar ile karşılaşırız.

Yapı kredi banka kartında 16 haneli olarak belirtilen ve kartın ön yüzünde yer alan rakam hesap numaranızı göstermektedir. Genel de banka hesap numaralı 00 ile başlar. Hesap numaranız ya isim soy isim kısmının tam üstünde ya da tam altında yer almaktadır. Eğer hesap numaranızdan emin olamaz iseniz bankanın müşteri hizmetlerini arayarak da tam hesap numaranızı alabilirsiniz. Böylelikle doğruluğundan daha fazla emin olabilir ve işlemlerinizi aklınıza takılmadan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Hesap numarası nerede yazar Yapı kredi sorumuza cevap bulduk. Son kez kısaca özet geçersek kartınızın ön yüzünde 16 haneli olarak yazmaktadır. Size para havalesi yapmak isteyen tarafa verebilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 5 Aralık 2015 - 4:29:02

Benzer Konular

Yukarı Çık