Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Hesap Ekstresi Mail Adresime Gelsin

Hesap ekstresi mail adresime gelsin diyerek kağıt israfını engelleyebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bütün kurumlar faturalarını, bankalar ise hesap ekstrelerini e-mail olarak göndermeye başlamışlardır. Bankalar müşterilerine hesap ekstrelerini e-mail ile almak isterlerse SMS atmaları yönünde uyarmaktadır.

İnternetten bankaların internet şubesine girerek hesap ekstresini e-mail olarak almak istediğinizi bildirirseniz, hesap ekstreleriniz e-mail adreslerinize yollanacaktır. Böylece kağıt israfınında önüne geçeceksiniz. Hatta bazı bankalar müşterilerini bu yola zorlamaktadırlar. Hesap ekstresini fatura olarak isteyenlerden, fatura ücreti almaktadırlar. Hesap ekstresini E-mail ile almaya başlarsanız ücret alınmayacağını bildirerek, müşterileri bu yola itmektedirler.

E-mail adresinize gelen hesaplarınızı istediğiniz yerden, istediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Tüketicilerin birçoğu hesap ekstrelerini artık dijital yolla almaktadırlar. Bu şekilde ülke ekonomisine de büyük bir katkı sağlanmaktadır. Diğer şirketlerde faturalarını dijital yolla yollamak için çalışmalar yapmaktadır. Türkiye’ nin teknolojik olarak gelişmesiyle birlikte hayatımızda bir çokşey değişmiştir. Hayatı kolaylaştırmak adına bir çok işlemlerimizi internetten yapmaya başladık. Faturalarımızı da E-mail’ lerimizden takip edebilmekteyiz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 29 Mayıs 2015 - 5:20:28

Benzer Konular

Yukarı Çık