Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Herkese Kredi Verilir. Bu sefer Kota: 1 Milyon TL

Bugüne özel ve 2 gün boyunca www.kredisorgulama.org adresinde sürecek olan kampanyada verilecek kredi miktarı toplamda 1 MİLYON TL olarak belirlenmiş olup her zaman düşük kota nedeniyle bir çok kişiye geri dönüşler yapılamıyordu. İletişim adresini verdiğimiz yerlerden başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz..

Kredi Başvuru Alanı

Kredi Başvuru Alanı

 

Senetle Kredi : Başlık üzerinden verilen sayfalara ulaşarak iletişim kurabilirsiniz. Sitemizde başvurularla ilgili yapılan kota v.s güncellemeleri takip edebilmeniz için ara ara sitemize gelerek ilanı kontrol etmelisiniz. Sitemize kolayca ulaşabilmek için GOOGLE’DA  ” KREDİ NOTU  ” yazınız ve karşınıza www.kredisorgulama.org çıkacaktır. 1 MİLYON içeriğinden güncellemeleri takip edebilirsiniz.

 

Faturalı Hatta Kredi : Eğer faturalı hattınız varsa sayfamızda verilen iletişim adresinden ulaşarak Türk Telekom, Turkcell veya vodafone faturalı hattınızla kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Nasıl kredi alacağınızla ilgili detaylara ulaşıp birebir bilgilendirileceksiniz.

 

Bireysel Kredi Veren Finans Şirketleri : Bankalar dışında bir çok finans şirketi bütçesi ölçüsünde bireysel tüketici kredisi sağlamaktadırlar. Bu şirketler bankalar gibi daha çok gelir belgesi ve kredi notu değerlendirmesi yapmamaktadır. Kendi ölçülerine göre daha az güvenerek daha çok komisyon almakta ve çoğunlukla kefil istemektedirler. Çünkü insan psikolojisi olarak ödemeler sıkışınca insanlar kaçar ve kefil olan kimselerde yakınlarına fazla güvendiklerini için kredi alma noktasında çabuk karar verip kefil olabilirler. İşte bu devrede finans şirketleri kendilerini güvenceye almış olup kefil üzerinden tahsilat yapmaktadırlar..

 

Size en uygun olan seçimi inceleyerek gerekli yerlere başvurularınızı yapınız. Ortalama 2-4 günlük süre içerisinde bir geri dönüş yapılmaktadır. Sayfamızda Verilecek kredilerle ilgili bir güncelleme yapılıp yapılmadığını kontrol etmek için en kolayı sayfamızı ziyaret ederek, eğer unutursanız Google’dan  – kredi notu – araması yaparak www.kredisorgulama.org adresine ulaşıp 1 milyon sayfasından güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 25 Nisan 2016 - 7:30:10

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Kamuran dedi ki:

  10 ile 15 bin tl 36 ay vadeli acil lazım teşekürler

 2. esra dedi ki:

  acilen basvuru yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz

 3. BARIŞ dedi ki:

  Benim çok acil 10000 TL krediye ihtiyacım var. İstanbul’da ikamet ediyorum. Silahlı Kuvvetlerden emekliyim. Ayrıca TOSB’ta bulunan otomobil fabrikasının İdari İşler Uzmanıyım. Aylık gelirim 3500 TL. Sizden çok acil dönüş bekliyorum

 4. kemal dedi ki:

  Kamuda çalışıyorum. Aylık 5500 TL gelirim var. Acil 5000 TL’ye ihtiyacım var. Haziran ayında defaten geri ödeyebilirim.

 5. mehmet kara dedi ki:

  Selamlar. Ankara’da ikamet ediyorum. Devlet memuruyum. 20.000 TL senetle kredi kullanmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Murat dedi ki:

  150.000 tl krediye ihtiyacım var 8000 lira gelirim var 4000-4500 aylık taksitlerle ödeyebilirim.Yardımcı olabilir misiniz?

 7. Ülku dedi ki:

  Çok acil 60000 TL paraya ihtiyacım var İzmir’de ikamet ediyorum esnafın tüm banka borçlarını kapatıp tek bir yere borçlanmak istiyorum

 8. Ercan Dereli dedi ki:

  100.000(YüzBin)TL Kullanmak istiyorum. Bir süredir resmi olmadan faaliyet gösterdiğim işimi resmi olarak kurmak ve büyütmek için istiyorum. Ufak bir miktarda banka borçlarım var onları kapatacağım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  Saygılarımla

 9. Sadık dedi ki:

  Sağlık sektöründe faaliyet gösteren bir firma sahibiyim. Firmam 6 aylık . Yeni girdiğim bir malzeme grubu tedariğinde kullanılmak için nakit ihtiyacım bulunuyor.

  50.000 tl ihtiyacım var. Bu konu ile ilgili görüşmek isterim.

 10. Elif dedi ki:

  Düğün sebebiyle 6000 TL nakit kredi ihtiyacım vardır aylık 750 TL ödeme yapabilirim çok acil lazım yardımcı olur musunuz ?

 11. Murat dedi ki:

  Merhaba. Devlet memuruyum acil 30.000 kredi lazım.

 12. Erdem dedi ki:

  10000 liraya ihtiyacım var yardımcı olur musunuz? kamu personeliyim

 13. birsen dedi ki:

  Merhaba 50 bin TL kredi almak istiyorum banka kredilerimi kapatıp kredi notumu yükseltmek ve tek yere taksit ödemek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim tesekkur ederim

 14. Burak dedi ki:

  Merhaba
  Ben istanbul da esnafım. Acil ödemelerimi yapabilmek için 20000TL ye ihtiyacım var. Adıma çıkarılacak kredi veya senetle ödeme yapabilirim. Şartları görüşmek için acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 15. Gamze dedi ki:

  Acil 15000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olur ve dönüş yaparsanız çok ama çok sevinirim

 16. Cebrail Tanış dedi ki:

  Acil 10000 tl lazım 24 ay taksitli 7/8 ay sonra erken kapamada yapabilirim.

 17. ilker dedi ki:

  Merhaba, 50 bin nakitim var ev kredisi cıkmiyor. 60 bin TL gerekli. Evliyim aylik gelirimiz 4500 Tl

 18. ebru dedi ki:

  Acil 20.000 TL kredi lazım. Detaylar için dönüş yaparsanız hemen kullanmak istiyorum. Teşekkürler..

 19. Gamze dedi ki:

  Benim 15.000 TL paraya ihtiyacım var lütfen acil dönüş yapın lütfen

 20. Emine dedi ki:

  Acil 40.000 TL paraya ihtiyacım var kamudan emekliyim ve ikinci bir işte çalışıyorum

 21. mustafa dedi ki:

  Merhabalar var olan borçlarımı kapatmak için 150.000 TL paraya ihtiyacım var şartlarınız ve gerekli olanlar hakkında bilgi lütfen emekli ve çalışanım .

 22. Ferhat dedi ki:

  İyi haftalar diliyorum. Bugüne cok acil 25.000 dolar Senetle kredi talebim var. İstanbul ikamet. Kısa uzun vade fark etmez. Ödeme mutlak ve rahat şekilde yapılabilir. Kesin dönüşlerinizi bekliyorum.

 23. Ceren dedi ki:

  80 bin lira kredi kullanmak istiyorum. Aylık 1300 ödeyebilirim. Yardımcı olurmusunuz

Yukarı Çık