Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Harman Zamanı Ödemeli Çiftçi Kredisi

Çiftçi destekleri 2016,TEB Bankası çiftçi kredisi,Şekerbank çitçi kredisi, çiftçilere verilen devlet desteği…Çiftçilere verilen destek artık özel bankaların sağladığı krediler ile bir hayli artmış durumda. Çiftçiler bu zamana kadar devlet kredileri ile destek görmekte ve bu krediler ile birlikte işletmelerini veya ürünlerini idare edebilmekteydi. Ancak bankalar arasındaki rekabet, banka yönetimlerinin farklı alanlarda kredi vermesini de sağladı. Harman döneminde verilen kolay ödemeli çiftçi kredileri de başta Şekerbank olmak üzere TEB gibi önemli bankalar tarafından verilmeye başlandı.

TEB, çiftçilerin kolay bir şekilde ödeyebileceği şekilde hazırlanan harman ödemeli kredi sayesinde, çiftçilerin ürünlerini kolay bir şekilde işletmesini sağlamaktadır. 100 bin TL’ye kadar verilebilen bu krediler, TEB tarafından 36 aylık vadeler ile verilebilmektedir. Hasat kredisi de TEB ile birlikte çiftçilere verilmektedir.

TEB BANKASI ÇİFTÇİ KREDİSİ

Kısacası bu sene TEB büyük bir atak yaparak çiftçilere ile ilgili tarım kredilerinin her türlüsünü vermektedir. Örneğin çiftlik işleten veya yeni çiftlik açacak olan kişiler, TEB ile birlikte tarım girişimcilik kredisi alabilmektedir. Üstelik bu krediler 100 bin TL üzerinden ertelemeli olarak da ödenebilmekte ve kolayca alınabilmektedir. Krediye bütün TEB şubelerinden başvuru yapılabiliyor.

Kategori: TEB Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 23 Mayıs 2016 - 9:50:54

Benzer Konular

Yukarı Çık