Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halkbank SMS ile 50.000 TL Kredi Başvurusu

Halkbank SMS ile 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank kuruluşunun 78. yılı şerefine, kutlamaları müşterileri ile yapmak için, HALKGÜNÜ kampanyası düzenledi. Bu kampanya bir süre daha devam edecek gibi duruyor. Kampanya çerçevesinde sunulan imkanlardan dolayı da, banka ciddi bir kredi başvurusu alıyor. Bu kampanya kapsamında, üstelik başvurular için de, banka şubelerine gitmenize gerek yok. Ön onayınızı, cep telefonunuzdan kısa bir mesaj atarak alabiliyorsunuz. Kampanya alt başvuru sınırı, 5000 Lira olarak belirlenmiş. 15.000 ve hatta 50.000 Liraya kadar kredi çekme şansınız bulunuyor. Kampanya kapsamında, Ocak ayında onaylanan 48 ay vade seçeneğinden yararlanma şansınız ise maalesef ki bulunmuyor. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, 36 ay ve altındaki vade imkanlarını tercih etmelisiniz.

Halkbank 78. Yıl Halk Günü İhtiyaç Kredisi

Halkbank SMS ile 50.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzdan ön onay için kısa bir mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bunun için, atacağınız mesajlarda sırasıyla, kampanya adı, TC kimlik numarası, gelir bilgisi ve talep ettiğiniz taksit tutarı yazmalıdır. Örnek olarak;  HALKGUNU 12345678910 3000 15000. Bu şekilde mesajınızı tüm operatörlerden 3552’ye yollayabiliyorsunuz. Kredinizin ilk ön onayı mesaj attığınız cep telefonunuza kısa mesaj olarak geliyor. Sonrasında ise, eğer olumlu bir mesaj alırsanız, kimliğiniz ve gelir belgeniz ile banka şubelerine bireysel olarak başvuru yapıyorsunuz. Genel olarak da gün içerisinde kredinizi dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

halkbank 78. yıl halk günü kredisi

halkbank 78. yıl halk günü kredisi

Kampanyanın bitiş tarihi ile ilgili olarak henüz net bir açıklama yapılmadı. Fakat, piyasaların değişken olması ve bankanın dilediği zaman kampanyayı sonlandırabileceği de düşünülürse, başvurunuzu şimdiden yapmanızı tavsiye ederiz. Kampanyada sunulan faiz oranları ise şimdilik 1,25’ten başlıyor. Oldukça makul düzeydeki faiz oranları da kampanyanın yoğun ilgi görmesine olanak sağlıyor. Bulunduğumuz yaz tatili ve gelecek dönem eğitim kredisini de bu kampanya sayesinde aradan çıkartabilirsiniz. Hatta dönemin düğün sezonu da olduğu düşünülürse, çok da kaçırılmayacak bir kampanya. Kampanyanın ayrıntıları için, bankanın resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bankalara yapacağınız kredi başvurularında internet bankacılığını tercih edecekseniz, kimlik kopyalama yapılabileceği için, mutlaka bankanın kendi sayfasından kredi başvurusu yapmayı ihmal etmeyin.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 23 Haziran 2016 - 2:53:57

Benzer Konular

Yukarı Çık