Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halkbank Pos Cihazı Arıza Bildirimi

Halkbank ile birlikte üye iş yerlerinde pos cihazı kullanabilirsiniz. Halkbank tarafından verilen bu pos cihazları ile birçok işlem yapmak mümkündür. İsterseniz kartsız veya temassız alışverişlerde bu pos cihazlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca iş yerinizde daha az nakit para bulundurarak güvenlik önlemlerini de almış olursunuz. Banka kartları veya kredi kartları üzerinden işlem yapabilen bu pos cihazları taksit bölümlerinde de kullanılabilir.

Kredi kartlarında görülen çalıntı veya sahte kart durumlarını da kontrol eden Halkbank pos cihazları bu sayede herkesin güvenliğini sağlamaktadır. İşlemlerin geçtiği hesaplar çek hesabı olarak da kullanılabilmektedir. Halkbank tarafından verilen Parafpara seçenekleri de anında üye hesaplarına aktarılmaktadır.

Halkbank POS Destek Hattı

Halkbank pos cihazlarında bazı durumlarda arızalanma meydana gelebilir. Bu anlarda hemen Halkbank teknik destek ekibinden yardım alabilirsiniz.  0 212 365 75 85 POS Destek Hattı’ndan 7×24 hizmet alabilir ve Halkbank pos cihazları hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Üye iş yerlerine Halkbank tarafından yönlendirilen teknik personel sayesinde pos cihazındaki sorun en kısa sürede çözülmektedir.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 22 Mart 2016 - 9:19:43

Benzer Konular

Yukarı Çık