Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halkbank Kredi Kampanyaları

Türkiye’nin 3 kamu bankasından biri olan Halkbank, tüketicilere ihtiyaç, konut ve taşıt kredileri için uygun faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile birçok kredi kampanyası düzenliyor. Gelin isterseniz bu kredi kampanyalarına bir bakalım…

Halkbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları 

Mobilya, tadilat, tatil, eğitim, cep telefonu, evlilik gibi tüm kişisel ihtiyaçlarınıza finans sağlamak için Halkbank’tan alabileceğiniz ihtiyaç kredisinde aylık faiz oranları %1,20’den başlıyor. Yapılan düzenlemeler ile 48 aya çıkartılan ihtiyaç kredisi vadelerinde artık kredinizi daha düşük taksitlerle ödeyebilirsiniz. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları şöyle;

  • Kredimini: 10 ay vadeli olarak kullanabileceğiniz Kredimini ile uygun faiz oranları ile 5000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Size en yakın Halkbank şubesine başvuru sırasında gerekli evraklar ile giderek KREDİmini başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi: Konut ya da işyeri ipoteği karşılığında alabileceğiniz bu kredi türünde faiz oranları aylık %1,15’ten başlıyor.
  • Eğitim Kredisi: Eşit taksitli ve 3 ayda bir ödemeli olarak 48 aya kadar vadeli alabileceğiniz Halkbank eğitim kredisinde faizler %1,10’dan başlıyor.

Halkbank Taşıt Kredisi Kampanyaları

Taşıt kredilerinde vade seçeneği 48 aya varıyor. 0 km ve ikinci el araç alımlarınız için kullanabileceğiniz Halkbank taşıt kredisi kampanyalarında faizler aylık %1,15’ten başlıyor. Hayalindeki arabayı almak isteyenler için sunulan Halkbank kredi kampanyaları arasında taşıt kredilerini tercih edebilirsiniz.

  • KKTC Taşıt Kredisi: Kıbrıs’ta araba sahip olmak isteyen Türk vatandaşları da Halkbank kredi kampanyası seçeneklerinden yararlanabiliyor. 60 aya kadar vade seçeneği ile alabileceğiniz taşıt kredisinde cazip faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Başvurularınızı KKTC Halkbank şubesinden yapabilirsiniz.

Halkbank Konut Kredisi Kampanyaları 

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, hayallerine Halkbank konut kredileri ile kavuşuyor.

  • Canım Evim Konut Kredisi: 180 aya varan vade seçenekleri ile yararlanabileceğiniz bu kredi kampanyasında ; 120 aya kadar vadelerde aylık %1,04 121 ile 180 ay arası vade seçeneklerinden yararlananlar %1,09 faiz oranından yararlanıyor.
  • İnşaata Destek Kredisi: Kendi evini kendisi yaptırmak isteyen vatandaşlar için Halkbank özel bir kredi kampanyası ile finansman sağlıyor. Aylık %1,13’ten başlayan faiz oranları ile alabileceğiniz İnşaata Destek Kredisinde maksimum vade seçeneği 120 aydır.
  • KKTC Konut Kredisi: Kıbrıs’ta yaşayan vatandaşlar için 180 aya varan vade seçeneği sunan bu kredi kampanyasında; 60 aya kadar %0,95, 120 aya kadar %0,99 ve 180 aya kadar %1,05 faiz oranları uygulanıyor.
  • İşyeri Kredisi: 120 aya kadar vade seçeneği ile yararlanabileceğiniz işyeri kredisi, Halkbank kredi kampanyaları arasında yer alıyor.  Aylık %1,15 faiz oranları ile kullanabileceğiniz bu kredi türünden iş yerinin ekspertiz değerinin %50’sine kadar yararlanabilirsiniz.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için uygun faiz oranları ile siz de Halkbank kredi kampanyası seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 18 Kasım 2016 - 1:48:30

Benzer Konular

Yukarı Çık