Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halkbank Faizsiz Kredi

Halkbank faizsiz kredi veren bir bankadır. Bu krediyi verirken peşin komisyon ödeyerek aylık faizinizi sıfıra indirebilir ve böylece taksitlerinizi düşürebilirsiniz.

Halkbank ihtiyaçları nedeni ile faizsiz kredi kullanmak isteyen ancak kredi kullanırken faiz ödemek istemeyenler için yepyeni bir kredi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında faizsiz olarak kullanabileceğiniz kredilerinizin geri ödemelerini de 24 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank sıfır faizli kredi olarak kampanya yapıyor ama bu seferde peşin komisyon alıyor nerede kaldı bunun faizsiz oluşu elbette bir kılıf ama ve reklam ama bu şekilde reklamı tavsif etmeksekte peşin komisyon oranlarını sizinle paylaşalım istedik bakınız.

Halkbank Peşin Komisyon Oranları

-1-6 ay arası vadelerde % 2

-7-12 ay arası vadelerde % 5

-13-18 ay arası vadelerde % 8

-19-24 ay arası vadelerde % 10

 

Ayrıca kredi kampanyası dahilinde minimum 50TL olmak üzere %2 de dosya ücreti tahsil edilmektedir. Halkbank şubelerinden de bu kampanya ile ilgili bilgiler almanız mümkündür. Bankalar kredi vererek ellerindeki paraları satmak için çeşitli pazarlama taktikleri geliştirmektedir.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 30 Nisan 2015 - 9:11:02

Benzer Konular

Yukarı Çık