Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halkbank Çalışma Saatleri ve Hafta Sonu Açık Şubeler

Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan Halkbank, sizlere daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek için her geçen gün şube sayısını artırmaktadır. Bunun yanı sıra Halkbank, mesai saatlerinde de bankacılık işlemlerinizi aksatmadan devam ettirin diye Halkbank telefon ve Halkbank internet şubelerini de geliştirmektedir. Halkbank çalışma saatleri içerisinde ise Halkbank’ın alanında uzman ve güler yüzlü personeli ile bütün bankacılık işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Halkbank mesai saatleri içerisinde bütün bankacılık işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Halkbank ile günün her anında para gönderimi başta olmak üzere döviz çevirimi ve nakit avans çekme gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz. Halkbank çalışma saatleri içerisinde sizlerle ilgilenen personeller aynı zamanda mesai saatleri dışında da yönlendirmeleri ile bankacılık işlemlerinizi kolay bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır.

Halkbank mesai saatleri olarak sizlere bir iki istisna şubesi hariç hafta içlerinde hizmet vermektedir. Hafta sonlarında yurt genelinde açık şubesi yoktur. Halkbank şubelerinin mesai saatleri, saba 09.00’da start vermektedir. Bunun yanı sıra Halkbank, 12.30 saatinde öğle arasına çıkmaktadır.

Halkbank 12.30’dan sonra öğle mesaisine 13.30’da başlamaktadır. Bununla birlikte Halkbank, saat 17.’00’ye kadar açık olmaktadır. Bu süre içerisinde Türkiye’nin bütün Halkbank şubelerinden bankacılık hizmetlerini yerine getirebilirsiniz. Halkbank ile birlikte hem yurt içi hem de yurt dışı bankacılık imkanlarından yararlanabilirsiniz. Halkbank mesai saatleri dışında telefon ve internet bankacılığı ile de sizlere yardımcı olmaktadır. Havale ve EFT hizmetlerini bu sayede gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

Herhangi bir Halkbank şubesi hafta sonlarında çalışmamaktadır. Ancak sizlerin hafta sonlarında Halkbank ile bütün bankacılık işlemlerini yapması mümkün. Halkbank ile birlikte hem bankamatiklerden, hem internet bankacılığı üzerinden hem de mobil bankacılıktan bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik herhangi bir ek ücret de ödemezsiniz. Halkbank sayesinde mesai saatlerinde sıra beklemezsiniz. Mobil şube üzerinden Halkbank şubesi üzerinden sıra alabilir ve işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank şubesine geldiğinizde de eğer bir Halkbank kartınız varsa daha önden sıra alabilir ve işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 11 Temmuz 2016 - 8:44:25

Benzer Konular

Yukarı Çık