Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halkbank Bayram Kredisi 2016

Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan Halkbank, önümüzdeki ilk bayram olan Ramazan Bayramı için sizlere çok özel bir kredi hazırladı. Bütün sene boyunca sağladığı ihtiyaç kredileri ile evlilikten eğitime, sağlıktan tatile kadar bütün ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı sunan Halkbank Bayram Kredilerini geleneksel hale getirmeye devam ediyor.

Bilindiği gibi bayramlar bütün ülkede ve Müslüman aleminde coşkuyla kutlanmaktadır. Bu bayramda sevenler birbirleriyle kavuşur ve mutlu sofralar kurulur. Halkbank, Ramazan Bayramı çoşkusunu hep birlikte yaşamak ve nakit sorunları olan kişilere yardım etmek için çok özel bir bayram kredisi kampanyası hazırladı. Bu bayram kredisi ile siz de aklınızdaki soru işaretlerine elveda diyebilir ve nakit sıkıntısı olmadan mutlu bir bayram geçirebilirsiniz.

Halk Bankası Bayram Kredisi 2016

Halk Bankası Bayram Kredisi 2016

Halkbank 2016 Bayram Kredisi Başvuru Şartları

Halkbank Bayram kredisi her zaman sizleri düşünerek kolay ödeme seçeneklerini ve uygun faiz oranlarını kullanmaktadır. Bütün bir yılın verilerine bakıldığını Halkbank, en düşük faiz oranlarını sunan ve tüketicilerini en çok kollayan bankalardan birisi durumundadır. Halkbank bayram kredisi sayesinde siz de bütün nakit sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Diğer bir nokta da Halkbank Bayram kredisini kullanma yöntemleridir. Bu krediye başvuruda bulunmak isteyen kişiler Halkbank mobil bankacılık ve internet bankacılığını kullanabilir. Halkbank Bayram kredisi başvuru işlemlerinde Halkbank müşterisi olan kişiler müşteri numarası ile internet bankacılığı üzerinden veya cep şubeden kredisine anında başvur yapabilmektedir. Böylece zaman kaybetmeden istediği yerde istediği her anda kredisini cebinde görebilmektedir. Ayrıca bu kredi için herhangi bir masraf alınmamaktadır. Dosya masrafsız, kefilsiz ve teminatsız olarak alınabilen bu krediler sayesinde siz de rahat bir nefes alabilirsiniz.

Halkbank Bayram Kredisi Faiz Oranları 2016

Halkbank Ramazan Bayramı kredisi, 1,35’lik faiz oranlarıyla verilmektedir. Bununla birlikte bu krediyi 25 bin TL olarak alabilir ve kredinizi 36 aylık vadeler ile ödeyebilirsiniz. Dilerseniz taksit erteleme, 3 ay eşit ödemeli veya artarak devam eden taksit ödemeli şeklinde de kredinizi alabilirsiniz. Bundan önce mutlaka kredi notunuzu öğrenin. Kredi notunuzu öğrendikten sonra almak istediğiniz kredi miktarını kredi hesaplama motoru üzerinden denetleyin ve bütçenizi zorlamadan bir kredi almaya özen gösterin.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 16 Mayıs 2016 - 8:06:10

Benzer Konular

Yukarı Çık