Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halkbank Bağkur Ve Emekli Kredisi

Eğer prim borcunuzu ödeyemiyorsanız büyük fırsat Halkbank’tan geldi. Halkbank bağkur ve emekli kredisi ile bağkurlulara imkan tanıyor. Türkiye’nin en köklü ve en gözde bankalarından biri olan Halkbank, müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda çalışarak istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir. Her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren Halkbank, şimdi de Bağkur ve emekli kredisi ile karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz üzere 2014 yılının son zamanlarında çıkan torba yasa ile pek çok yenilik getirildi. Bunlardan biri de 5 Milyon kişiye emeklilik şansı verildi. Devlet, Bağkur borçlusunun kolayca emekli olabilmesi için bulunmaz bir fırsat sundu ve Halkbank ile protokol imzaladı. Eğer siz de Bağkurluysanız ve emekli olmak istiyorsanız Halkbank bağkur ve emekli kredisi alarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

halkbank bağkur emeklilik kredisi

halkbank bağkur emeklilik kredisi

Eğer Bağkur borçlusuysanız Halkbank sayesinde borcunuzu kapatarak emekli olabilirsiniz. Bankadan alacağınız krediyi SGK’ya ödeyerek emeklilik için işlemleri başlatabilirsiniz. Sistem ise şöyle işliyor. Siz Halkbankasına gidiyorsunuz ve kredi başvurusu yapıyorsunuz. Banka da SGK’ya bir dilekçe gönderiyor ve sizin ne kadar borcunuz olduğu, borcun kapanmasının ardından bağkurluya ödenecek maaşın miktarını ve kişinin ne zaman emekli olacağı dahil olmak üzere pek çok bilgiyi SGK’dan istiyor.

Sgk dilekçenin karşılığında size bir evrak veriyor ve siz de bu evrağı bankadaki Müşteri temsilcisine veriyorsunuz. Sonrasında banka sizin borcunuza dair size kredi veriyor ve siz o krediyi bankaya her ay düzenli bir şekilde ödüyorsunuz. Eğer siz de Bağkur borçlusu iseniz ve emekli olmak istiyorsanız Halkbankasına giderek talepte bulunabilir ve kredi alabilirsiniz.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 24 Nisan 2015 - 7:56:19

Benzer Konular

Yukarı Çık