Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halkbank 78. Yıl Halk Günü İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan Halkbank, 78.yılını kutluyor. Bu yıla özel olarak müşterilerine kredi hediyesi veren Halkbank, en uygun ödeme koşullarına sahip kredileri ile birlikte sizlerin her alanda nakit sorunlarını çözmeye çalışıyor. Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmet veren, en yeni ve uygun kredileri anında çıkartarak her bütçenin kolay bir şekilde alabileceği krediler sunan Halkbank, 78 yılının kutlamaları da yine bu günlere gelmesini sağlayan müşterileri ile kutluyor. Kuruluş yıldönümüne özel olarak Halk Günü ihtiyaç kredilerini en özel avantajlar ile hazırlayan Halk Bankası, önümüzdeki Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı için de sizlerin kafasındaki kredi planlarının şekillenmesini sağlıyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından birisi olan Halkbank, uygun faiz oranlarını ve belirlediği ödeme planlarını sizler için paylaşıyor. Bu kredinin içerisinde yer alan ödeme şekilleri sizlerin işlemlerinizi daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Türkiye’nin eski bankalarından birisi olan Halkbank ile maaş bütçenize veya gelirinize göre kredi alabilir ve bu kredileri çok uygun faiz oranları ile kullanabilirsiniz.

Halkbank 78. Yıl Özel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

halkbank 78. yıl halk günü kredisi

halkbank 78. yıl halk günü kredisi

Halkbank 78.yıl Halk Günü özel ihtiyaç kredisinin faiz oranları 1,25 ve 1,30 arasında değişmektedir. 5 bin ile başlayan kredi limiti, sabit vadeler olarak 36 aylık dönem içerisinde ödenebilmektedir. Bu da herkesin kolay bir şekilde bütçesini zorlamadan kredi ödemesi anlamına gelmektedir. Halkbank kredisinde 5 bin ile 50 bin TL arasındaki kredileri 1,25’lik faiz oranı ve 36 aylık vadeler ile alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra isteyen kişiler, 50 bin TL’ye kadar çıkabilen kredi avantajlarından da yararlanabiliyor. Sadece 150 TL’lik sigorta masrafı ödeyerek Halkbankası, Halk Günü ihtiyaç kredisini alabilirsiniz. Bu krediyi almak isteyen kişiler, Halkbank şubelerine gelerek kredi başvuru formunu doldurabilir. Bunun yanında Halkbank internet bankacılığı veya Halkbank telefon bankacılığı olan Halkbank Dialog üzerinden de işlemlerinize devam edebilirsiniz. Halk Günü İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvurmak için aralarında boşluk bırakıp “HALKGUNU, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz. Bu krediyi alacak olan kişilerin kredi notunun iyi olması durumunda da işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz. Bilindiği gibi kredi notu bankalardan kredi alabilmek için çok önemli bir yere sahiptir.

Kredi notu yüksek olan kişilerin bankalardan daha kolay bir şekilde kredi aldığı bilinmektedir. Bu kredilere de kredi notunuzun iyi olması durumunda başvurursanız krediyi alma olasılığınız iki kat daha yüksek olacaktır. Her dönemde artan ihtiyaçlarınızı hemen siz de Halkbank şubelerine gelerek çözebilirsiniz. Bütün sene boyunca avantajlı kredileri ile sizlerin isteklerine karşılık vererek çözen Halkbank, bu kredide çok az bir yıllık maliyet farkı ile sizlerin bütçesini sarsmadan kredi almanızı sağlamaktadır.

Yıllık maliyetinin az olması da bu kredilerin genel olarak bütçeleri zorlamadan her kesimin alabileceği bir kredi haline getirmektedir. Hemen siz de bir Halkbank şubesine gelerek müşteri temsilcilikleri ile görüşme sağlayarak işlemlerinize devam edebilirsiniz. Halkbank kredilerinin devamında da bu kredilerin vadesinden önce öderseniz sizler sürpriz indirimler yapılacaktır. Kredi notunuzun yüksek olması durumunda ödeme planlamalarında da sizlere indirimler sunulmaktadır. Faiz oranları başta olmak üzere verilen vadeler ve diğer işletme imkanları da sizlere anında verilmektedir.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 3 Haziran 2016 - 8:20:50

Benzer Konular

Yukarı Çık