Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halk Bankası Kullanılabilir Bakiye

Halk Bankası müşterilerine çeşitli alanlarda hizmetler vermektedir. Bunlar kredi kartı, vadeli veya vadesiz mevduat hesapları başta olmak üzere çeşitlenmektedir. Halk Bankası sayesinde bankacılık hizmetlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Halk Bankası kullanılabilir bakiye işlemlerini de kredi kartı veya vadesiz hesap kartları üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bunun için internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya bankamatikler kullanılmaktadır. Halk Bankası kullanılabilir bakiye işlemlerinizi bu şekilde kontrol edebilirsiniz. Halk Bankası bakiyelerini aynı zamanda mobil bankacılık ile sorgulanması da mümkündür. Halk Bankası mobil bankacılık üzerinden kullanılabilir bakiye ürünlerini kontrol edebilir ve takibi sağlayabilirsiniz. Halk Bankası kullanılabilir bakiye işlemlerinizde bankamatiklerden hesap dökümü ve hesap özeti işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Bakiye işlemlerinde yer alan bütün detayları görebilirsiniz. Halk Bankası kredi kartları veya diğer ürünleri ile birlikte her zaman işlemlerinizi değerlendirebilirsiniz. Vadeli veya vadesiz hesaplar ile yatırımlarınızı kullanabilirsiniz. Paranızı değerlendirebilir ve böylece birikimlerinizi geleceğe aktarabilirsiniz. Halk Bankası tarafından verilen hizmetler arasında aynı zamanda kredili mevduat hesabı da bulunmaktadır. Bu hesap birikimlerinizi daha kolay bir şekilde değerlendirmenizi sağlar.

Kredili mevduat hesabı sizlerin bakiyenizde yeteri miktar olmadığı zaman kullanabileceğiniz bir üründür. Halk Bankası Kredili Mevduat Hesabı ile birlikte hesabınızda para olmasa bile limitiniz işlemler üzerinden Şube ve Bank24’lerden para çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra Halk Bankası’nın kredi kartı olan Bank24 kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Halk Bankası’nın hizmetleri bunlarla da sınırlı değil. Halk Bankas ı şubelerinden veya bankamatiklerinden Havale, EFT gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halk Bankası Kredili Mevduat Hesabı elektrik, su, telefon faturaları ile kira, kredi taksiti gibi düzenli ödeme talimatlarınızı da güvence altına almaktadır ve böylece sizlerin hayatını kolaylaştırmaktadır.  Halkbank üzerinden düzenli ödeme talimatı bulunan hesabınızda yeterli limit bulunması halinde ödemeleriniz hiçbir şekilde gecikmez. Böylece aylık ödemeleriniz zamanında ödenir. Ayrıca her 100.-TL’lik maaş avansı kullanmanızda aylık %1,95 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte her şey dahil olmak üzere sadece 2,34.-TL ödeyerek maaş avansınızı Halk Bankası kullanılabilir bakiye üzerinden alabilirsiniz. Bakiyeniz azsa bunu hiçbir şekilde dert etmeyin ve işlemlerinize devam edin.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 29 Haziran 2016 - 2:54:28

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Abdullah dedi ki:

    Acil 30.000 lira kredi istiyorum senet karşılığında

Yukarı Çık