Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halk Bankası Kredi Kartı Borç Erteleme

Kredi kartı borç erteleme özelliği bütçenizi aştığınızda, kredi kartı ekstre borcunuzun sadece asgari tutarını ödeyebileceğiniz zamanlarda imdadınıza yetişen bir sistem.

Geçim şartlarının çok zor olduğu ülkemizde kredi kartı olmadan yaşayabilen kişi sayısı çok az. Nakit olarak gücümüzün yetmediği yerlerde kredi kartlarını kullanıyoruz. Ama planımızda olmayan acil bir harcama olabilir, hastalık benzeri hazırlıksız yakalandığımız durumlar olabilir, bu gibi durumlarda kredi kartımızın da o ay ödeyebileceğimiz tutarını istemeden aşabiliriz.  Eyvah kapıma haciz, icra gelecek  diye endişelenmeye artık hiç gerek yok.

Halk Bankası Kredi Kartı borç erteleme şöyle çalışır: Kredi kartımızın o ay ki extre borcunun yalnızca ödememiz gereken asgari tutarını ödedikten sonra kalan borç bir sonraki extre dönemine ertelenir. Bu özellikten faydalanabilmek için hesap kesim tarihinden en az bir gün önce bankanızla irtibata geçmeniz gerekli. Tabii son ödeme tarihine kadar da asgari ödeme tutarının ödenmesi önemli.

Uygun faiz oranlarıyla Halk Bankasının sunduğu kredi kartı borç erteleme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 27 Ocak 2016 - 7:44:34

Benzer Konular

Yukarı Çık