Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halk Bankası Emekliye Faizsiz Kredi Başvurusu

Türkiye’nin emeklilere en uygun kredi veren bankalarından birisi olan Halkbank bu sene de emekliler için özel olarak yapılandırılmış bir kredi hizmeti sunuyor. Emeklilere sağlanan bu kredi imkanları ile birlikte sizler de aradığınız nakit ihtiyacını bulabilir ve maaşlarınıza ek olarak yeni bir destek alabilirsiniz. Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi isimli bu krediyi avantajlı bir şekilde alabilmek için tek yapmanız gereken Halk Bankası şubelerine gelmektir.

Halk Bankası şubelerinde aradığınız kredileri bulmak artık çok kolay. Halk Bankası telefon bankacılığı, internet bankacılığı ile birlikte aradığınız kredi imkanlarını alabilirsiniz. Halk Bankası kredi imkanlarının yer aldığı bütün bu kredi seçeneklerinde emekliler ödemelerini çok uygun şekillerde yapabiliyor. Halk Bankası emekliler için verilen bu kredide 50 bin TL’ye kadar limit artırımı yapabiliyor. Bu limitler ile birlikte kredilerin vadesi de 3 aydan başlayan ödeme seçenekleri ile 36 aya kadar çıkabiliyor. 1,29 ile 1,35 arasında değişen faiz oranları sayesinde kredileri ödemek de oldukça kolay. Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi‘ne başvuru yapabilmek için sizlere Halkbank tarafından pek çok imkan sağlanıyor. Bunlardan birisi de kısa mesaj ile kredi başvurusu yapmak.

emekliye faizsiz kredi

emekliye faizsiz kredi

Halkbank Emekliye Faizsiz Kredi SMS ile

Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvurmak için aralarında boşluk bırakıp “EMEKLI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz. Bu şekilde yapılan kısa mesajlı emekli kredisi başvurusunda sizlere anında cevap verilmektedir. Cevabınızın olumlu olması durumunda kredinizi hemen bir Halk Bankası şubesine giderek alabilirsiniz. Kredi için gerekli olan evrakları da Halkbank şubelerinden, telefon bankacılığından veya internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

Halk Bankası internet bankacılığı üzerinde yer alan ödeme seçeneklerinin doğru olduğu bilinmelidir. Bu nedenle kredi almadan önce mutlaka sitenin üzerinde yer alan faiz oranlarının ve aylık taksit miktarlarının izlenmesi gerekir. Planlı ve programlı bir şekilde alınan krediler sizlere her zaman fayda sağlar. Bunun yanı sıra emekli olduğunuz dönemden itibaren geçerli olan kredi notuna da bakabilirsiniz. Kredi notunuzun yüksek olması durumunda bu krediyi daha kolay bir şekilde almanız mümkündür. Halk Bankası kredileri ile birlikte sizler de aradığınız nakit desteğini çok kısa bir sürede alabileceksiniz.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 16 Temmuz 2016 - 12:26:14

Benzer Konular

Yukarı Çık