Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Hacizli Arabalar İcradan Satılık Araçlar

Son yıllarda hacizli satılık araç sayısı oldukça artmış bulunuyor. İcra takibinin çok olduğu ülkemizde belirtilen vergi dairesi yetkilileri haczedilen araç sayısı olarak bir istatistik veri bulunmamakla beraber sayısı oldukça fazla olup otoparkları fazlasıyla doldurmuş bulunuyor. İnternet sitelerinden de rahatlıkla ulaşarak satın alacağınız bu icralık satılık araçlar olduğu fiyatından oldukça düşük olarak satışa sunulmaktadır.

Kişiler kredi almaya yöneliyor ve bu borçları ödeyemediğinde icralık olan araçları bulunuyor. Haczedilen araçlarda ücret tarifesi Adalet Bakanlığı tarafından belirlenmektedir. 2000 model araç ihalelerinin satışı 12.000 TL 8.000 TL arasında satılmaktadır. https://icradan.com/tasit/otomobil adresinde bir çok şehirden icralık araç satılmaktadır.

arabasız olmaz tabiki

arabasız olmaz tabiki

İnternet siteleri üzerinden belirlenen gün içerisinde kişiler icradan araç satışlarını fiyatlar artarken son dönemde belirlenip satılmaktadır. Hacizli arabalar icra ile satışı söz konusu olduğunda otoparklarda sayısı oldukça fazla olan bu araçlar satılmadığı takdirde oldukça büyük bir yer kaplamakta. Ve buna ek olarak da otopark fiyatlarında artış görünmektedir. İcradan satışa sunulan araçlar satıldığında ve bu tarz icralar olmadığında yani kişiler kredilerini ödeyip icralık olmadıklarında otopark fiyatların da düşüş olması muhtemel bir ihtimaldir.

Kategori: Genel, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 12 Ocak 2016 - 9:11:51

Benzer Konular

Yukarı Çık