Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Günde 12 TL’ye 10.000 TL Kredi

Bir sürü ödemeniz ve taksitiniz varken çıkan ekstra bir ihtiyacınız için nakit paraya mı ihtiyacınız oldu?Hemen probleminizin çözümü için çok kolay ödeyebileceğiniz süper bir kredi planından bahsedebiliriz size.Günlük ayıracağınız ufak bir miktar ile süper bir krediye sahip olabilirsiniz.Nasıl mı? Günde 12 TL’ye 10.000 TL kredi alabilirsiniz.Üstelik başka hiçbir masrafta ödemeden..

Acil nakite ihtiyacınız var ve diğer ödemelerinizi hiç aksatmadan günlük 12 TL ödeme yapabilirseniz krediniz hazır: Yapı Kredi Bankası güvencesiyle günde sadece 12 TL ödeyerek 10.000 TL kredi çekebilirsiniz.

Gerçekten çok avantajlı olan bu krediyi duyar duymaz başvurunuzu nasıl yapabileceğinizi merak ettiniz değil mi?

Başvuru yapmak için size yakın herhangi bir Yapı Kredi Bankası şubesine başvurmanız yeterli olacaktır.

Başvuru yaparken emekliler sadece nüfus cüzdanları ile,kamu çalışanları nüfus cüzdanı ve çalıştıkları kamu kuruluşuna ait kurum kimlikleri ile,maaşlı çalışanlar nüfus cüzdanı ve gelir durumlarını gösteren gelir belgeleri ile ve serbest meslek sahipleri de kimlik belgeleri ve vergi levhaları ile başvuru yapılabilir.

Banka şubesine uğrayamaz iseniz 4411’e “Bireysel” yazıp boşluk bırakarak Tc Kimlik Numaranızı yazıp boşluk bırakıp aylık net gelirinizi yazarak sms göndererek de başvuru yapabilirsiniz.Bşavurunuz en kısa sürede değerlendirilecek ve cep telefonunuza sms ile onay bilgisi gelecektir.

 

Ayrıca gece gündüz hizmet veren Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ile de kredi başvurunuz yapabilirsiniz.

 

Aylık uygulanan akdi faiz oranı %1,39.Sigorta bedeli haricen ödenecektir.Sigorta bedel ücreti kredinin vade ve miktarına,kredi çeken kişinin yaşına göre hesaplanacaktır.

 

Eğer 36 ay vadeyle 10.000 TL kredi çekerseniz bankaya toplam geri ödemeniz 13,432 Tl olacaktır.

Yapı Kredi Bankası A.Ş faiz oranlarını ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını sabit tutar.

Böylece bütçenizi sarsmadan ve geri ödemelerinizi nasıl yapacağınızı düşünmeden nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.Üstelik hiçbir ekstra masraf ödemeden çekebileceğiniz bu süper kredi Yapı Kredi Bankası güvencesiyle olacaktır.

Kategori: Banka Kredileri, İNG Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 4 Şubat 2016 - 2:54:06

Benzer Konular

Yukarı Çık