Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

İnternette dolaşırken ya da televizyon reklamlarında; “kefilsiz, imzasız, gelir belgesiz kredi” başlıklı kampanyalara denk gelmişsinizdir. Artık diğer tüm bankacılık işlemleri gibi, kredi ve kredi kartı başvuruları da hızla yapılıyor, başvurusu onaylanan kredi anında hesabınıza yatıyor. Kredi başvurusu yapmak için bankaya kadar yorulmanıza; türlü türlü evraklarla boğuşmanıza da gerek kalmıyor. Evraksız, imzasız ve gelir belgesiz kredi alabileceğiniz bankaları bu yazımızda listeledik.

Ing Bank: Aylık %0,90 faiz oranları ile 5 dakikada onaylanan kredi kampanyası ile WEB’den ya da SMS ile yapabileceğiniz başvuru ile, T.C kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile başvurunuzu kısa sürede yapabilir, onaylanan kredinizi 1 saatten daha kısa sürede hesabınızda bulabilirsiniz. Üstelik ING’de şimdilerde kredini şimdi al, 3 ay sonra ödemeye başla kampanyası da bulunuyor. Siz de hızlı, pratik ve kolay gelir belgesiz kredi için ING Bank kredi kampanyalarını tercih edebilirsiniz.

TEB: Kefilsiz, evraksız ve gelir belgesiz kredi TEB’de. Ayda 180 TL’ye 5000TL kampanyası ile internetten ya da SMS ile kredi başvurusu yapabilir, hızlı ve kolay kredi alabilirsiniz. TEB’in dijital bankacılık hizmeti Cepteteb ile başvurunuzu hemen yapın, krediniz ayağınıza gelsin. Başvuru için T.C kimlik numarası ve cep telefonu bilgilerinizi girmeniz yeterli.

Akbank: Akbank Direkt kredi kampanyası kapsamında, şubeye kadar gitmeden, hızlı ve kolay krediniz Akbank’ta. 15.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için, başvurunuzu hemen yapın; evraksız, kefilsiz ve gelir belgesiz kredinizi hızlıca alın. Artık şubeye gitmeye gerek yok, onaylanan krediniz anında hesabınızda. 15.000 TL üzerindeki kredi talepleriniz için başvurularınızı şubeden yapabilirsiniz.

Denizbank: TC kimlik numaranız ve cep telefonu bilgilerinizi girerek Denizbank mobil uygulamasından, internet bankacılığı ya da SMS ile kredi başvurusunda bulunarak kefilsiz ve gelir belgesiz kredi alabilirsiniz.

İş Bankası: Anında Kredi kampanyası ile 7/24 kredi başvurusu yapabileceğiniz İş Bankası’nda 15.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için 48 aya kadar vade seçeneği ile internetten, SMS ile ya da İş Bankası ATM’lerinden hızlı ve gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanması durumunda, herhangi bir evrak ya da belge talep edilmeden krediniz anında hesabınıza yatırılır.

Garanti Bankası: 20.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Garanti mobil uygulaması, Garanti internet adresi ya da telefon bankacılığı kanallarını kullanarak herhangi bir evraka ya da gelir belgesine ihtiyaç olmadan kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Enpara: QNB Finansbank’ın dijital bankacılık hizmeti Enpara ile gelir belgesiz kredi çekmek mümkün. Her zaman düşük faiz ile 1 kuruş masraf olmadan krediniz cebinizde. 30.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için 48 ay vadeli kredi için başvurularınızı Enpara internet adresinden hemen yapın, ihtiyaçlarınızı anında karşılayın. Diğer bankaların kampanyalarını öğrenmek için şu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

!! Bankalara internetten gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmeniz için bankalara kayıtlı bir cep telefonu numaranız ve herhangi bir bankada hesabınız olması gerekmektedir. Bankalarda bilgisi bulunmayan tüketiciler, kredi başvurularını şubeye giderek yapabilirler.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 7 Kasım 2016 - 4:55:48

Benzer Konular

Yukarı Çık