Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2017

Gelir belgesi, hem kredi veren resmi kurumlarca hem de bankalar tarafından oldukça önem verilen bir konudur. Ama gelir belgesiz kredi veren bazı bankalar da bazı çeşitli yöntemlerle kredi destek paketlerini müşterilerine sunmaktadır. Gelir Belgesiz Kredi alacak olan müşterilerden elbette ki bankaların bazı talep ettiği şartlar bulunabilmektedir. Gelir belgesiz kredi veren kurumların başında KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı) gelmektedir. Esnafa, kobilere, sanatkâr ve genç girişimcilere işlerini büyütmeleri amacıyla bu kurum kredi verebilmektedir. KOSGEB haricinde bazı banka kuruluşları da gelir belgesiz kredi sağlayabiliyor.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2017 yılında da aşağıdaki bankalar, uygun faiz oranları ve kolay ödeme koşulları ile müşterilerine hizmet vereceklerdir. Seçtiğiniz bankadan gelir belgesiz kredi alabilmeniz için, bankanın internet bankacılığından veya şubelerinden başvuru yapmalısınız. Çalıştığınız bir banka bulunuyorsa, bu bankaya gelir belgesiz kredi başvurusu yapmanız kredi başvurunuzun daha çabuk onaylanmasını sağlayacaktır.

Sıralamadaki bankalarda faiz oranları değişkenlik gösterebilir. Kredilerin hesaplamaları 5.000 TL ve 36 ay vadeye varan krediler üzerinden yapılmıştır.

 

TEB

Gelir belgesi bulunmayan ihtiyaç sahiplerine bazı destek paketleri sunmaktadır. Gelir belgesiz kredi başvurunuzda yalnızca kimlik fotokopinizin olması yeterli olmaktadır.

Faiz Oranı: %1,35

Masraf: 30 TL

Toplam Yapılacak Ödeme: 6663 TL

 

Akbank

Akbank sunduğu makul faiz oranlarıyla tercih edilen bankalardan biridir. Kredi notunuzun yüksek olmasını dikkate almaktadır Akbank.

Faiz Oranı: %1,35

Masraf: 30 TL

Toplam Yapılacak Ödeme: 6663 TL

 

Ziraat Bankası

Devlet bankası olması nedeniyle her il ve ilçede şubeye sahip olan Ziraat Bankasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özel altyapılı bankalardan daha az kampanya yapmakta olsa bile, uygun faiz oranlı kredileriyle oldukça müşteri sahibidir Ziraat Bankası.

Faiz Oranı: %1,39

Masraf: 30 TL

Toplam Yapılacak Ödeme: 6715 TL

 

Vakıfbank

Uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç sahiplerine kolay ödeme planlı kredi sağlayan listemizdeki bir diğer banka ise Vakıfbank.

Faiz Oranı: %1,39

Masraf: 30 TL

Toplam Yapılacak Ödeme: 6795 TL

 

İNG Bank

Türkiye’de bankacılık sektörüne 2007 yılında Oyak Bank’ı satın alarak giriş yapan İNG Bankası da gelir belgesiz ihtiyaç sahiplerine kredi veren bankalar arasında yer alıyor.

Faiz Oranı: %1,39

Masraf: 30 TL

Toplam Yapılacak Ödeme: 6852 TL

 

HSBC

Herhangi bir geliri bulunmayan veya sigortasız çalışan ihtiyaç sahiplerine kredi sağlayan bankanın faiz oranları da oldukça makul bir seyir izlemektedir.

Faiz Oranı: %1,45

Masraf: 30 TL

Toplam Yapılacak Ödeme: 6795 TL

 

DenizBank

Makul faiz oranlamaları ve sürekli ihtiyaç sahiplerine sunduğu kredi kampanyalarıyla DenizBank’da listemizde yer alıyor.

Faiz Oranı: %1,48

Masraf: 25 TL

Toplam Yapılacak Ödeme: 6835 TL

 

İş Bankası

Sigortasız çalışan veya bir işte çalışmayan ihtiyaç sahiplerine gelir belgesiz kredi sağlayan bir diğer banka da İş Bankası.

Faiz Oranı: %1,52

Masraf: 30 TL

Toplam Yapılacak Ödeme: 6888 TL

 

Garanti Bankası

Bankanın güncel faiz oranları biraz yüksek olsa da zamanla bu oranların düşeceği düşünülmektedir.

Faiz Oranı: %1,65

Masraf: 30 TL

Toplam Yapılacak Ödeme: 7064 TL

İlgili: Ssk Olmadan Gelir Belgesiz Kredi Kullanılır mı?

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 11 Kasım 2016 - 1:28:10

Benzer Konular

Yukarı Çık