Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Gelir Belgesiz Kredi Şekerbank 2016

Gelir belgesiz kredi veren bankalardan bir diğeri ise Şekerbank’tır. Şekerbank gelir belgesiz kredilerden her meslek grubundan kişi yararlanabilmektedir. Bu kredilere başvuruda bulunmak için bir gayrimenkul veya araç tapusunun belgeler içerisinde verilmesi gerekmektedir. Bunun haricinde banka herhangi bir maaş çizelgesi veya belgesi istemeden kredi sunabilmektedir.

Şekerbank kredileri sayesinde isteyen kişiler araç, konut ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Şekerbank kredilerine sahip olmak isteyen kişiler aynı zamanda en uygun ödeme seçeneklerine ve faiz oranlarını da görebilmektedir.

Şekerbank şubelerine gelerek bu imkanları görebilir ve en kısa süre içerisinde gelir belgesiz kredinizi alabilirsiniz. Şekerbank aynı zamanda faizsiz kredileri ile de 2016 yılında önemli bir atılımda bulunmuştur.

Özellikle esnaf ve sanatkarlar için verilen bu krediler sayesinde isteyen kişiler 60 bin TL’lik kredilerini 36 aya varan vadeler halinde alabilmektedir.

Diğer yandan gelir belgesiz kredilerde yer alan faiz oranları ise 1,30 şeklinde belirlenmiştir. Bu faiz oranlarının alınan kredi miktarına göre değişim göstermesi de söz konusudur.

Kategori: Şeker Bank
Yazar: Tarih: 24 Ocak 2016 - 7:19:13

Benzer Konular

Yukarı Çık