Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Gelir Belgesiz 100.000 TL Almak İstersen Yöntem Burada

Kredi almak istiyorsunuz ancak maaşınız veya işiniz buna elverişli değil mi? veya kredi alacağınız dönemde aynı zamanda işsiz mi kaldınız. Bütün bu olumsuzluklar her şeyi daha karamsar bir hale getirebilir. Ancak moralinizi hiç bozmayın ve bu yazımızı okuyarak her durumda bir çarenin olduğunu düşünün.

Bilindiği üzere bankalardan kredi alırken bir gelir belgesine sahip olmak gerekir. Gelir belgesi, aylık olarak sahip olduğunuz gelirin, maaşın veya emekli ikramiyesinin bir göstergesidir. Herkes gelir belgesine sahip olmayabilir. İşsiz olan kişilerin dışında krediye gereksinim duyan öğrenciler, ev hanımları ve serbest meslek sahipleri de gelir belgesine sahip olmayabilir. Bu gibi durumlarda hemen bizimle iletişime geçerek gelir belgesine gerek kalmadan 100 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

SMS ile Gelir Belgesiz Kredi

Bu kredilerinizi senetle veya komisyonla alabilir ve ödemelerinizi de seçilen bu yöntemlere göre yapabilirsiniz. Eğer senetle kredi aldıysanız aylık taksitler halinde kredinizi en uygun faiz oranlarıyla ödeyebilirsiniz. Bunun haricinde komisyonla alınacak olan kredilerde de bankalardan sizin için 100 bin TL’ye varan krediler alınır ve yüzde 15’lik bir komisyon ücreti ödemiş olursunuz.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 13 Nisan 2016 - 1:13:48

Benzer Konular

Yukarı Çık