Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

GarantiOne Nedir? GarantiOne Kampanyaları

Gençlere özel fırsatlar sunan bankacılık uygulaması Garanti One, iGaranti uygulamasının yerini aldı. 18 ile 25 yaş aralığındaki gençlere mobil bankacılık hizmeti sunan bu uygulamada masraf yok, fırsat çok! Dijital bankacılık, şubesiz bankacılık gibi kavramların giderek popülerleştiği günümüzde, Garanti Bankası’da şubesiz bankacılığa yakın bir uygulamayı hizmete sundu. Hedef kitlesi 18-25 yaş aralığındaki gençler olan GarantiOne, onların ihtiyaçlarına göre fırsat ve kampanyalar ile bankacılık tercihleriniz arasındaki yerini alacak. Bu bankacılık uygulaması ile gençler için hesap işletim, para transfer ücreti yok, masraf yok. Akıllı telefon kullanan gençlerin uygulama marketinden indirebilecekleri GarantiOne uygulaması, kolay kullanım arayüzü ve sade tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Gençlerin bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bir gençlik kanalı olan GarantiOne’a katılmak için mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirebilir ya da bankacılık kanalının resmi internet adresine giriş yaparak sağ üst köşede yer alan “Üye Ol” butonuna tıklayabilirsiniz. Garanti müşterisiyim ya da Garanti müşterisi değilim seçeneklerinden size uygun olanı tercih ettikten ve kullandığınız işletim sistemini seçtikten sonra kişisel bilgilerinizi girdikten sonra üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz. Gençlere finans durumunu kolay bir arayüz ile takip ettiren uygulama GarantiOne, birçok sektörde sunduğu kampanyaları ile de dikkat çekiyor.

GarantiOne Kampanyaları 

  • Eğlence Paketi’nde 20 TL İndirim: Hayatı eğlenerek yaşamayı seven gençlere eğlence paketi sunan uygulama; Digiturk Play, App Store, Netflix, Facebook, Stream adreslerinden yapılan harcamalarda 20 TL indirim sağlıyor.
  • Booking.com’da %4 İndirim: Yurtiçi ve yurtdışı otellerinden yapacağınız rezervasyonları Booking.com üzerinden yaptığınızda %4 iade fırsatından yararlanabilirsiniz.
  • Restoranlarda 10 TL İndirim: Gençlerin en çok ilgi göstereceği GarantiOne kampanyalarından biri de restoranlarda sunulan 10 TL indirim oluyor. 30 TL ve üzeri restoran harcamalarınızda 10 TL indirim fırsatı sunan bu kampanyadan ayda 1 kez yararlanabilirsiniz.
  • Migros Sanal Market: Migros’un alışveriş uygulaması Sanal Market’ten yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirimi kapın. Bu kampanyadan her müşteri yalnızca 1 kez yararlanabilir.
  • Giyim’de 20 TL İndirim: Gençlere giyim mağazalarından yapacakları alışverişlerde 20 TL indirim fırsatı sunan GarantiOne, modayı yakından takip eden gençlere 150 TL üzeri alışverişlerde 20 TL’sini iade ediyor.
  • 1 GB İnternet Hediye: Uygulamaya yeni katılan gençlere GarantiOne’dan 1GB internet hediye. Kampanya ilk 70.000 müşteri için geçerlidir.
  • Sinema Bileti İndirimi: Kültür ve sanat etkinliklerine katılmayı seven gençler için Vizyondaki filmleri indirimli izleme fırsatı GarantiOne’da. Yapacağınız 30 TL ve üzeri sinema bileti harcamalarında 10 TL indirim kazanın.

“Hayatın Başındakiler İçin Kolay Geçindiren Uygulama” sloganı ile gençlere EFT/Havale ücreti olmayan bir bankacılık platformu sunan GarantiOne’ı hemen indirin, kampanya, indirim ve fırsatları yakından takip edin. Harcarken kazandıran bu uygulama ile para transferlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Birçok sektör ve markada size özel fırsatlar için uygulamayı akıllı telefonunuzun marketinden ücretsiz olarak indirin, hayatın başındayken kazanmaya başlayın. Kampanyalardan yararlanabilmeniz için harcamalarınızı Garanti Bankası Bonus Genç, Bonus Classic ya da iGaranti kredi kartlarından yapmanız gerekmektedir.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 11 Kasım 2016 - 5:52:48

Benzer Konular

Yukarı Çık