Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Paracard Hesap No Nerde Yazar

Garanti bankası Paracard en kapsamlı ATM kartlarından biridir. Bu ATM kartını hem banka hesap kartı olarak kullanabilir hem de alışveriş yapabilirsiniz.  Yaptığınız alışverişler de Bonus puan kazanabilirsiniz. Özellikle bankanın anlaşmalı olduğu mağazalar her alışverişinizde size artı puanlar kazandırır.

Paracard başvurusunu Garanti bankasına giderek yaptınız ve kartınız geldi. Kullanıma başladınız ve hesap numaranız gerekli oldu.  Garanti Paracard hesap no nerede yazar merak ediyorsanız kısaca tarafınıza aktaralım ve bu soru işaretinden sizi kurtaralım.

Hesap numaranız kartın ön yüzünde yazmaktadır ve 16 haneli rakam dizisinden oluşmaktadır. Hatta hesap numaranızın altın da müşteri numaranıza da yer verilmiştir. İnternet bankacılığına girerken müşteri numaranızdan faydalanabilirsiniz. Eğer Paracard üzerinde yazan hesap numaranızı bulamazsanız, bankanın her gün mesai saati önemli olmadan telefon bankacılığını arayarak hesap numaranızı öğrenebilirsiniz.

Garanti Paracard hesap no nerde yazar bilgilerini bu şekilde son verebiliriz. Hesap numarası ile para transferini ATM den, internet bankacılığından ve şubeden anında kolayca yapabilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 5 Aralık 2015 - 4:30:44

Benzer Konular

Yukarı Çık