Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti MNG Kargo %20 Anlaşması

Garanti bankası kurulumundan bu yana müşteri memnuniyeti çizgisinden çıkmamış ve hem bu tutumu hem de yaptığı kampanyalar ile her geçen güm müşteri kitlesini arttırmayı başarmıştır. Garanti bankasının ses getiren son kampanyalarından biri de Garanti MNG kargo %20 anlaşması olmuştur. Garanti bankası kart kullanıcı iseniz artık kargolarınızı yüzde yirmi indirim ile göndereceksiniz.

Garanti MNG kargo %20 anlaşması yararlanıcı olmak için kampanya katılım SMS’i atmanız gerekiyor. Ardından MNG kargo aracılığıyla yollayacağınız evrak, hediye, eşya ve her ne varsa teslim esnasında kampanyaya dahil olduğunuzu belirttim kart numaranızı vermek yeterli olacaktır. Ayrıca gönderici olmanız şart değil eğer kargo karşı taraf ödeyecek şeklinde gönderildi ise ve MNG kargodan geldiyse yine aynı işlemi yaparak kargonuzu yüzde yirmi indirim ile alabilirsiniz. Kargo göndermek ve almak belki de hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Garanti MNG kargo %20 anlaşması ile ucuz şekilde kargolarımızı yollamadın keyfini çıkaralım. Kampanyadan yararlanmak için lütfen üye olma detayını atlamayın.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 26 Ekim 2015 - 11:16:00

Benzer Konular

Yukarı Çık