Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti kredi başvurusu takip ve Garanti Bankası kredi başvuru sonucunu öğrenme işlemleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Ev, taşıt ya da herhangi bir neden ile krediye mi ihtiyacınız var Garanti Bankası kredileri size en uygun olan krediyi en düşük faiz seçenekleri ile sunuyor. Garanti Bankası ayrıcalıklarını yaşayanlar arasında yerinizi almaya hazır mısınız? Garanti Bankası şubelerinde kredi başvurunuz için saatlerce beklemenize gerek bile kalmadan gerekli işlemleri internet üzerinden yapabilirsiniz.

2015 yılı ile birlikte sizi bekleyen yeni Garanti kredilerine hazır olun. Garanti Bankası diğer bankalarda olduğu gibi milyonlarca liranızı dosya masrafı olarak talep etmez. Üstelik alacağı faiz oranı da gayet makul seviyelerdedir. Garanti Bankası kredi kartı başvuru sorgulamasını internet üzerinden  takip edebilirsiniz. Ayrıca talep ettiğiniz Garanti kredi başvuru sonucu sorgulama işlemini de Garanti Bankası müşterisi olmadan e-Garanti Bankası üzerinden rahatlıkla yapabilmen mümkün. Garanti ile hem güvenli hem de düşük kredilere sahip olmanın artık tam zamanı.

Garanti Bankası Kredi Başvuru Sonucunu Sorgulama

garanti giriş

garanti giriş

Garanti kredi başvuru sonucunuzu öğrenmek için yapacağınız ilk iş 444 0 333 telefon numarasını aramak yahut Garanti Bireysel İnternet Şubesine giriş yaparak başvuru sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Not: Garanti Bankası ortalama 1700 civarı kredi puanı olan kimselere kredi çıkartmaktadır siz de kredi sorgulama işlemi ile kredi notunuzu öğrenin bakın eğer 1700 puan civarı iseniz hiç endişe etmenize gerek yok Garanti Bankası size yardımcı olacaktır ama puanınız daha düşük ise sitemizden kredi notu nasıl yükseltilir isimli yazıyı okuyarak puanınızı yükseltebilirsiniz.

Garanti bankası kredi başvuru sonucu öğrenme işlemini şubeye giderek de yapabilirsiniz. Garanti bankası kredi sonucu öğrenme işlemi üst metinde bahsettiğimiz kadar kolaydır. İster arama yapın ister şubeyi ziyaret edin karar tamamen sizin. Garanti bankasından her ihtiyacınıza yönelik kredi de bulabilirsiniz. Kredi faiz oranları ise % 1,65 den başlayan faizler ile siz değerli müşterilere sunulmaktadır. İhtiyaç kredilerinde 3 – 36, taşıt kredilerinde 3- 48 ay ve konut kredilerinde ise 240 aya varan vadelerden yararlanabilirsiniz.

Bir detayı daha atlamadan sizlere aktaralım. Garanti bankası tarafından sizlere iletilen onay kısa mesajlarının ya da aramaların ardından bankaya talep edilen evraklar ile gitmeniz gerekmektedir. Evraklarda herhangi bir eksiklik yok ise ikinci basamak kredi onayınızı da alacaksınız ve krediyi kullanmaya hak kazanacaksınız. Garanti bankası kredi onayında hangi kredi de hangi evrakları istediğine Garanti bankası resmi internet adresi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnterneti kullanmak istemiyorsanız yine Garanti bankası müşteri hizmetlerini arayabilir ve öğrenebilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 6 Ocak 2016 - 12:52:21

Benzer Konular

Yukarı Çık