Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Kasko Kampanyası

Özellikle araç kaskosu çok önemlidir. Çünkü Allah korusun nerede ne şeklide başımıza ne geleceği belli değil. Ülkemizde trafik kazaları en yüksek ülkelerden birisi. Siz ne kadar şöförlüğünüze güvenin ama karşıdakine güvenebilir misiniz? Tabi ki mal canımızdan daha önemli değil. Ama belki zorluklarla aldığımız aracımızın da zarar görmesini asla istemeyiz. Yaptıracağımız kasko belki fiyat bakımından daha uygun olanları seçebiliriz, ama bu her ihtiyacımızı karşılayabilir mi?

Yapılabilecek kasko sadece trafik kazaları için değil tabi ki. Aracınızın çalınması durumunda, yanması durumunda da kasko dan yararlanabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda olan terör olayları yüzünden bir çok masum insanların arabalarının yakıldığını görüyoruz. O insanların hiç bir suçu yok ama yine zarar gören kişiler oluyorlar maalesef.

garanti kasko

garanti kasko

Özellikle şu sıralar Garanti kasko kampanyalarından yararlanabilirsiniz. %45 varan indirimleri ile. Garanti kasko kampanyası web sitesinden kendinize uygun olan kasko tekliflerinden yararlanabilirsiniz. Kasko teklifi, trafik teklifi  sağlık teklifleri, konut teklifleri, seyahat teklifleri  gibi geniş bir yelpaze sunmakta. İstediğiniz teklifin üzerine tıklayıp, kişisel bilgilerinizi girdikten sonra size en uygun olan teklif sizi sunulacaktır. İsterseniz anında başvurabilir ya da iletişim bilgilerinizi girip müşteri hizmetleri size en yakın süre içinde dönüş yaparak, merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayacaktır. Sağlık sigortası linkini tıkladığınız da ise, ister kişisel, ister aile ya da çocuklarınız için sağlık sigortası tekliflerine kişisel bilgilerinizi yazdıktan sonra gelen detaylı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Artık günümüzde özellikle sağlık sigortası çok fazla yapılmakta. Çünkü kendimizin ve ailemizin yaşayacağı tüm sağlık sorunlarında, yararlanabileceğimiz çok fazla avantajlar var. En önemlisi anlaşmalı tüm özel hastane hizmetlerinden yararlanabiliyor olmamız.

Diğer en önemli kasko yaptırılması gerekende konut kaskosudur. Konutlarımızda oluşabilecek en ufak bir hasar da dahi yararlanabileceğimiz avantajları mevcut. Hırsızlıktan, yıkılmalardan, terörden, yangınlardan koruyabilirsiniz. Konut kaskoları en az bir yıllık yapılmaktadır. Bir yılın sonunda ister devam edersiniz ister devam etmeyeceğinizi beyan edersiniz. Ama devam ettiğiniz taktirde, daha düşük kampanyalardan yararlanma şansınızda var. Garanti kasko ile merak ettiğiniz tüm sorularınız cevaplarına 444 24 00 numaralı müşteri hizmetlerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 3 Mayıs 2016 - 8:43:13

Benzer Konular

Yukarı Çık