Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti İnternet ve Cep Şubesi Çekiliş Kampanyası

Garanti bankası kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Garanti İnternet ve cep şubesi çekiliş kampanyası, kampanya detayları ve çekilişe nasıl katılacağınız hakkında ki tüm detayları tarafınıza aktaralım.

Çekiliş son katılım tarihi 20 Aralık’ tır.  19 Kasım tarihinden belirttiğimiz 20 Aralık tarihine kadar Garanti İnternet bankacılığına ya da cep şubesine giriş yapan ve işlem yapan müşteriler çekilişe katılma hakkı kazanıyorlar.

Çekilişte 25 tane İPhone 6S, yine 25 adet Apple TV modellerinden birini kazanabilirsiniz.  Sizde bu fırsattan yararlanmak için internet ya da cep şubesine giriş yapı. Çekilişe 1 kere katılma hakkınız vardır. Ayrıca çekiliş için yaş sınırı mevcut, 18 yaşından küçükler katılım yapamaz.  Hem işlemlerinizi şubeye gitmeden kolay çözümleyin hem de çekilişe hak kazanın ve birbirinden güzel hediyelerden birini alın.

Garanti internet ve cep şubesi çekiliş kampanyası hakkında aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için mesai saatleri içerisinde 0212 212 40 30 numaralı hattı arayabilir ve cevap bulabilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 8 Aralık 2015 - 1:06:35

Benzer Konular

Yukarı Çık