Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Cep Şubesi Uygulaması

Garanti Bankası, Türkiye’nin en önemli bankalarından birisidir. Yapılan araştırmalara göre müşteri sayısında oldukça üst sıralarda yer almaktadır. Bundan dolayı, hizmetlerini her geçen gün genişletmekte ve yeni bankacılık anlayışlarını müşterilerine sunmaktadır. Çağın gerektirdiği en önemli özelliklerden birisi de hızdır.

Bankacılıkta da hız çok önemlidir. Garanti Bankası özellikle bu noktadan hareket ederek mobil bankacılık uygulamasını çok hızlı bir hale getirmiştir. Öyle ki şubeye gitmeye zamanı olmayan, bankamatik bulamayan ve günün her anında bankacılık işlemlerini yapmak isteyen kişilere özel olarak Garanti Bankası cep şubesi yenilenmiştir.

Garanti Bankası cep şubesi ile birlikte bütün bankacılık işlemlerinizi tek bir tuşla yapabilirsiniz. Google Play Store üzerinden Garanti Bankası cep şubesini ücretsiz bir şekilde indirerek hemen hesaplarınızı kontrol etmeye ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Mobil Bankacılık Uygulaması

garanti bankası mobil bankacılık uygulaması

garanti bankası mobil bankacılık uygulaması

Garanti Bankası mevduatlı, vadeli veya vadesiz hesaplarınızı cep şube üzerinden görmeniz mümkündür. Hesaplarınızı kolay bir şekilde kontrol edebilir ve bütün isteklerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Günün her anında havale veya eft yapmak Garanti Bankası internet şubesi üzerinden mümkün olmaktadır. Bu sayede acil para ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve şubenin açılmasını beklemeden veya bankamatik aramadan cep telefonunuz üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Garanti Bankası cep şubesi android ve IOS işletim sistemli cep telefonlarına indirilebilmektedir. Hesabınız açtıktan sonra güvenlik standartlarına uygun bir şifre oluşturursunuz. Her sisteme giriş isteğinizde hesaplarınıza bir onay kodu gönderilmektedir. Bu onay kodu ile Garanti Bankası şubelerine giriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası cep şubesi menüsü oldukça kullanışlıdır. Buradan dolar veya euronun günlük durumuna bakabilir, hesap açabilir, hesaplarınız arasında para aktarımında bulunabilir, kredi kartı incelemelerini yapabilir veya kredi kartı ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz de kira ve fatura gibi ödemelerinizi otomatik ödeme talimatı vererek de yapabilirsiniz. Böylece Garanti Bankası şubelerinden veya bankamatiklerinden yapacağınız bütün işlemleri yapabilirsiniz.

Garanti Bankası cep şubesi üzerinden krediler hakkında da bilgi alabilirsiniz. Kredilerin son durumları, vade seçenekleri, faiz oranları hakkında bütün işlemler hızlı ve güvenli bir şekilde çözülmektedir. Kredi çektiyseniz taksit durumlarınızı da bu uygulama üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 29 Şubat 2016 - 8:00:51

Benzer Konular

Yukarı Çık