Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Borç Transfer Kredisi

Borç transfer kredisi kısaca tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak ödeme imkânı sunmaktadır sizlere.  Kredi kartı, kredi gibi tüm borçlarınızı tek bir kredi ile birleştirebilir ve ödemeye bu şekilde devam edebilirsiniz.

Borç transfer kredisinin diğer kredilerden farkı elinize nakit para geçmiyor. Bunun yerine onaylanan kredilerinizle diğer borçlarınız kapatılıyor. Borç transfer kredisi kullanabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi otu sizin bankaya olan borcunuzu ödeyip ödemeyeceğinizi gösteren en temel referanstır.

Garanti bankası da borç transfer kredisi hizmeti veren bankalardan birisidir. Garanti bankasının en yakın şubesine giderek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca başvuru yaptığınız kredinin onay durumu en geç 10 dakika içerisinde tarafınıza bildirilecektir. Eğer bankaya gidecek zamanınız yok ise Garanti bankası internet bankacılığı aracılığıyla da başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi bankaya kredi kartı, hangi bankaya kredi borcum devrine artık son. Sizde borç kapama kredisi alın ve tüm borçlarınızı tek bir hesapta toplayarak daha rahat ödeyin ve daha rahat takip edin.

Kategori: Garanti Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 6 Aralık 2015 - 9:42:38

Benzer Konular

Yukarı Çık