Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bonus Anneler Günü Kampanyası

En değerli günlerden birisi olan Anneler Günü, sizi bu zamana kadar yetiştiren annenize hediye vermeniz için çok güzel bir fırsat olabilir. Garanti Bankası, Bonus kredi kartı da bu özel günde, annenize en güzel hediyeyi alabilmeniz için sizlere yardımcı oluyor. 10 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak olan bu kampanya da siz de Garanti Bonus kredi kartınız ile Türkiye genelinde 250 bini aşkın noktada geçerli olan yerlerde avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok bonus kazandıran kredi kartı olan Garanti Bankası Bonus kredi kartı, her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL’lik bonus vermektedir. Bu bonus puanlarınızı istediğiniz zaman harcayabilir veya puanlarınızı biriktirdikten sonra bir sonraki alışverişinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Bonus-anneler-günü

Bonus-anneler-günü

Bonusu en bol kredi kartı olan Garanti Bankası Bonus kredi kartı ile birlikte Anneler Günü’nden kozmetikten giyime kadar on binlerce alanda alışveriş yapabilirsiniz. Bu alışverişlerinizle birlikte hem anneniz için özel bir hediye alabilir hem de sizleri bu güne getiren anneniz için sevginizi ifade edebilirsiniz. İnternet üzerinden de bu kart ile alışveriş yapabilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 6 Mayıs 2016 - 8:10:23

Benzer Konular

Yukarı Çık