Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bankası’nda Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Garanti Bankası sunduğu fırsatlarla ve modern bankacılığın ileri gelen isimlerinden olmasıyla çok tercih edilen bir bankadır. Garanti Bankası’nın fırsatlarından yararlanmak isteyenlerin vadeli ya da vadesiz mevduat hesabı açtırması yeterlidir. Peki nedir bu vadeli ve vadesiz hesaplar?

Para çekme, EFT, havale, kart ödemeleri, fatura ve düzenli ödemeler gibi bankacılık işlemlerinizi vadesiz mevduat hesabı ile yapabilirsiniz. Vadesiz mevduat hesabınıza her köşe başında bulunan Garanti Paramatik’lerden ulaşabileceğiniz gibi, internet şubesinden, Alo Garanti hattından ve başka bankalarından ATM’lerinden ulaşabilirsiniz.

Birikimlerinizden risksiz şekilde gelir elde etmek, faizler sayesinde para yatırdıkça para kazanmak için vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerinin yardımıyla kendinize en uygun vadeyi seçebilir ve özel avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Vadeli veya vadesiz mevduat hesabı açtırmak için size en yakın Garanti Bankası şubesine başvurmanız ve yetkili birisiyle konuşmanız yeterli. Birkaç evrak işinden sonra hesabınız açılacakır. Üstelik zaten bir Garanti Bankası müşterisiyseniz Garanti’nin internet sitesi üzerinden yeni bir hesap açmanız da mümkün.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 20 Şubat 2016 - 9:05:29

Benzer Konular

Yukarı Çık