Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bankası Ramazan Ayı Bonus Kampanyası

Garanti Bankası, Ramazan ayının gelmesi ile birlikte yine geleneksel olarak sunduğu indirimlere başladı. Ramazan ayının bereketini ve mutluluğunu Garanti Bankası Bonus kredi kartı ile doya doya yaşayabilirsiniz. Garanti Bankası’nın Ramazan ayı için sizlere özel olarak hazırlanan kampanyasında hem siz, hem de sevdikleriniz çok daha güzel ve özel bir Ramazan ayı geçirebilecek. Toplam 50 TL’lik bonus sloganı ile duyurulan bu kampanyada, Garanti Bankası bonus kart sahipleri ilerleyen dönemlerde kazançlı çıkabilecek. Bonus üye iş yerlerinde tek seferde yapılacak her 100 TL’lik market ve akaryakıt alışverişine 10 TL bonus, toplam 50 TL bonus, BonusFlaş’la katılanlara 60 TL bonus puan verilmektedir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Ramazan Ayı kampanyasına katılabilmek için ilk harcamanızdan önce KAZAN yazıp 3340’a SMS atabilirsiniz. Buna ek olarak isterseniz Garanti Bankası BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak bu avantajlı kampanyaya katılabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin, 4,99 TL ücretle, harcama yapmadan önce EVET KAZAN yazıp bir boşluk bırakmasıdır. Bunun için de kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri veya BonusFlaş üzerinden katılmaları söz konusu olmaktadır.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 15 Haziran 2016 - 9:37:37

Benzer Konular

Yukarı Çık