Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücreti

Kredi kartları, kart kullanıcısının müşterisi olduğu bankadan hizmet alabildiği uzun süreli kredi ilişki araçlarıdır. Kredi kartlarının üyelik bedelleri kartın talebiyle başlar ve kartın kullanımı boyunca devam etmektedir. Üyelik bedeli bankanın yürütmüş olduğu operasyon el faaliyetler ve türlü bazı hizmetlerin edeli olacak şekilde kart kullanıcısından her yıl bir defa ve kanunen kesilebilen ücrettir. Harcamalarınızı yaptığınız kredi kartları yalnızca bir ödeme aracından ibaret olmadığı gibi pek çok mali yatırım işlemini de yapabileceğiniz ürünlerdir. Dünya standartlarında kullanılan bir uygulama olan kredi kartlarının üyelik bedelleri hem yasalarca hem de kart kullanıcılarının imzalamış oldukları sözleşmeler gereğince desteklenmektedir.

Garanti Bankası kredi kartları Bonus Kart, Miles & Smiles,Flexi, Money Bonus, American Express Kart olmak üzere müşterilerin pek çok ihtiyacına cevap verecek şekilde sunmuş oldukları bu kredi kartlarında sunulan hizmet dahilinde yıllık kart üyelik bedelleri de değişkenlik gösterebilmektedir.

İsterlerse müşteriler kredi kartlarında kazandıkları bonus bakiyelerle de yıllık kart üyelik bedelinin ödemesini yapabilirler. İkinci bir kredi kartı kullanıcısı olan müşterilerin de Garanti Bankası kapsamında ikinci kartlarının yıllık kart üyelik bedeli indirimli şekilde yansıtılabilmektedir.

Kredi kartı yıllık üyelik bedellerinin müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için talep edilmesi ise bankalarda standart ve kanunlarca desteklenen bir uygulamadır. Müşterilere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına bankalar yıllık belirli bir miktar kart kullanım ücretini müşteriden talep edebilmektedir. Ayrıcalıklı hizmet sunmak için ödenen bir ücret olan yıllık kart kullanım bedellerini müşteriler imzalamış oldukları hizmet belgesinde de kabul etmiş oluyorlar. Garanti Bankası Garanti Kredi Kartı müşterileri yılda bir kez olmak üzere, kullandıkları karta ve aldıkları hizmete göre farklılık gösterebilen yıllık kullanım bedellerini faturalarına yansıtılmış olduğunu göreceklerdir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücreti ise kartlara göre şu şekilde sıralanmaktadır;

Garanti Bankası Miles & Smiles

Kazanç tipi: Mil

Yıllık Ücreti: 98 TL

Üye İşyerleri Sayısı: 250.000

Türk Hava Yolları’nın resmi tek kredi kartıdır.

Garanti Bankası Flexi Kart

Kazanç tipi: Puan

Yıllık Ücreti: Yok

Üye İşyerleri Sayısı: 250.000

Hesap özetlerinin gönderilmesi, yıllık kart kullanım bedeli gibi pek çok işleme müşteriler kendileri karar verebilirler.

Garanti Bankası Bonus Kart

Kazanç tipi: Puan

Yıllık Ücret: 82,5 TL

Üye İşyerleri Sayısı: 250.000

Belirli miktarlardaki alışverişlerde müşterilere ekstra bonus bakiye kazandırma imkânı.

Garanti Bankası Bonus Gold/ Plus/ Altın Bonus

Kazanç tipi: Puan

Yıllık Ücret: 95 TL

Üye İşyerleri Sayısı: 250.000

Garanti Bankası Bonus Platinum/ Bonus Premium

Kazanç tipi: Puan

Yıllık Ücret: 107 TL

Üye İşyerleri Sayısı: 250.000

Garanti Bankası American Express Kartı

Kazanç tipi: Puan

Yıllık Ücret: 97 TL

Üye İşyerleri Sayısı: 250.000

Bonus kart üye iş yerlerinde iki kat bedava bonus bakiye kazanma

Garanti Bankası Money Bonus

Yıllık Ücret: 82,5 TL

Garanti Bankası Money Bonus Gold

Yıllık Ücret: 95 TL

Garanti Bankası Money Bonus Platinum

Yıllık Ücret: 107 TL

Garanti Bankası Bonus Trink

Yıllık Ücret: 82,5 TL

Garanti Bankası Bonus Trink Gold/ Bonus Trink Plus

Yıllık Ücret: 107 TL

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 7 Kasım 2016 - 11:16:12

Benzer Konular

Yukarı Çık