Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bankası Ek Hesap Nasıl Açılır?

Garanti Bankası ek hesap işlemlerini istediğiniz zaman Garanti Bankası şubelerine gelerek yapabilirsiniz. Garanti Bankası ek hesap ile birlikte toplam kredi kartı veya vadeli hesap kartı işlemlerinizi artırabilirsiniz. Garanti Bankası hesapları ile birlikte genel olarak diğer hesaplardan hesap birleştirmesi yapabilir ve bütün vadeli hesap kartlarınızı tek bir çatı altında da toplayabilirsiniz.

Garanti Ek Hesap Yükseltme- Arttırma

garanti ek hesap

garanti ek hesap

Garanti Bankası ek limit işlemleri sayesinde bütün limitlerinizi artırabilir ve ayda belirli bir seviyede harcama yapabilirsiniz. Limitlerin zaman içerisinde az gelmesi veya ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede olmaması herkesin başına gelen bir durum olabilir. Garanti Avans Hesap olarak bilinen bu sistem vadeli hesabınıza bağlı kredili mevduat hesabı olarak değerlendirilebilir. Başvurularınız en geç 5 gün içerisinde cevaplanmaktadır.

Garanti Ek Hesap Limit Cevabı

Bunun yanında isteyen kişiler 444 0 333 Alo Garanti’yi arayarak başvuruları hakkın da son durumları öğrenebilir. Garanti Bankası sayesinde mevduat hesaplarınızı kredi gibi kullanabilir ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Türkiye’nin en önemli bankası olan Garanti Bankası bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 5 Ocak 2016 - 3:01:53

Benzer Konular

Yukarı Çık