Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Bayram Kampanyaları

Türkiye’nin puan kazandırma bakımından en avantajlı kredi kartı olan Garanti Bankası Bonus kredi kartı, sizlere bu Ramazan Bayramı için birbirinden özel fırsatlar sunuyor. Garanti Bankası bonus kredi kartı ile birlikte siz de binlerce noktada avantajlı kampanyaların sahibi olabilirsiniz. Garanti Bankası Bonus kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde isterseniz çeşitli taksitlerin sahibi olabilir ve diğer alanlarda kullanabileceğiniz taksit seçeneklerini her zaman değerlendirebilirsiniz. Türkiye’nin en bol puan kazandıran kartı olan Garanti Bankası bonus kredi kartı ile birlikte siz de hemen alışverişe başlayın. Ramazan Bayramı demek pek çok alanda masrafların da artması demektir. Bu bayramda masraflarınızı zamanında karşılayabilmek ve bayram dönemi için özel olarak düzenlenen kampanyalardan yararlanabilmek için harekete geçin.

2016 Kredi Kartı Bayram Kampanyaları

Garanti Bankası Bonus kredi kartı ile birlikte siz de kampanyalardan yararlanmaya başlayın. Garanti Bankası bonus kredi kartının kampanyalarını bu yazımızda sizin için derledik. Garanti Bankası Ramazan Bayramı kampanyaları ise şu şekilde;

Beşiktaş’ın 14.şampiyonluğu şerefine, her 100 TL ve üzeri harcamada 14 TL bonus olarak verilmektedir.  Garanti Bankası bonus kredi kartı ile birlikte verilen bu kampanyada, BJK Bonus sahiplerine Bonus üye iş yerlerinde tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri her harcamasına 14 TL, toplamda 42 TL bonus hediye olarak verilmektedir.

Diğer bir Ramazan Bayramı kampanyası da Garanti Bankası Bonus Platinum kart sahiplerine verilmektedir. Bonus Platinium kart sahipleri, 100 Dolar ve üzeri harcamalarında 3 ek taksit fırsatlarından yararlanabilmektedir. Buna göre; Bonus Platinum ile 100 USD ve üzeri yurt dışı harcamalarınız 3 taksite bölünecektir.

Garanti Bankası Ramazan Bayramı kredi kartı kampanyaları bunlarla da sınır değil. Bir diğer kredi kartı fırsatı Fabrika mağazalarında sizleri buluyor. Garanti Bankası Bonus kredi kartı ile 7 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanabilir ve 2 ay erteleme kullanabilirsiniz. 2 ay erteleme kampanyası dahilinde satış görevlisi kullandığı pos cihazı üzerinden 2 veya 3 taksit seçeneklerini seçmelidir. Bunun akabinde ilave edilecek +4 taksit veya 2 ay erteleme opsiyonunu seçilmesi ile birlikte +4 taksit veya 2 ay erteleme ilave edilerek sizlerin olacaktır.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 28 Mayıs 2016 - 7:52:42

Benzer Konular

Yukarı Çık