Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bankası Bankamatik Kartları

Türkiye’nin en önemli bankalarından birisi olan Garanti Bankası vadesiz bankamatik kartlarıyla birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Bankamatik kartlarının en geniş özelliklerine sahip olan kartları ile birlikte işlemlerinizi internet üzerinden de kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Garanti Bankası bankamatik kartlarından birisi Paramatik’tir. Paramatik kartı ile her zaman en hızlı para çekme işlemlerini yapabilirsiniz. Garanti Bankası Paramatik’i, Paracard veya Garanti Bankası Bankamatik Kartlarını istediğiniz her an 365 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Garanti Bankası Paramatik’e yatırdığınız para hızlı bir şekilde hesabınıza geçmektedir. Bununla birlikte kredi kartı borcunuz ve faturalarınız da bu bankamatik kartı üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ödenir. Banka şubelerinde sıra beklemeden tüm işlemlerinizi Garanti Bankası Paramatiklerden gerçekleştirebilirsiniz. Böylece işinize, eğlencelerinize kısacası hayata daha fazla zaman ayırırsınız.

garanti paracard

garanti paracard

Garanti Bankası Paramatik kartı sayesinde tüm yurt genelinde yaygın olarak bankamatikleri kullanabilir ve 24 saat boyunca kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Bununla birlikte Türkiye genelinde 100’den fazla işlemi şubeye gitmeden Paramatiklerden yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Bankamatik Kartı Sorgulama

Sahip olduğunuz Garanti Bankası Paracard ve Garanti Kredi Kartları ile yapılan işlemlerin yanına ek olarak bu kart ile birlikte kartsız işlemler de yapabilirsiniz. Diğer bir avantaj ise şudur; bu kart sayesinde fatura ödemelerinizi hiç sıra beklemeden yapabilirsiniz. Garanti Bankası Paramatikler sayesinde günün her anında Garanti müşterisi olmasanız da hattınıza Turkcell, Avea ve Vodafone TL yükleyebilirsiniz. Garanti Bankası banka kartları içerisinde olan paramatikler ile IBAN numaranız üzerinden işlem yapabilirsiniz. Üstelik bu karta sahip olduğunuz için Garanti Bankası mobil hizmetlerden yararlanma hakkına da sahip olabilirsiniz. Garanti Bankası işlemlerinizi yaparken sıra beklemeye gerek kalmada şubelerde ön sıralara geçme hakkına da sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası Bankamatik Kartı Başvurusu

Garanti Bankası paramatik hesaplarınız için dolar ve euro türünde işlem de yapabilirsiniz. Garanti Bankası telefon bankacılığını kullanarak siz de işlemlerinizi en uygun şekilde yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Garanti Bankası paramatiklerinin sahibi olmak için tek yapmanız gereken Garanti Bankası şubelerine başvuruda bulunmak. Böylece Garanti Bankası ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 24 Mart 2016 - 11:50:17

Benzer Konular

Yukarı Çık