Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bahar Kredisi – 450 TL Taksitle 12.000 TL Kredi‎

Garanti Bankası bahar ayının gelmesi ile birlikte çok özel bir kampanya ile müşterilerinin her türlü nakit sorununa çözüm buluyor. Garanti Bankası bahar kredisi mart ayından itibaren verilmeye başlandı. Bu kredi, çok uygun vade, faiz ve ödeme seçenekleriyle herkese ihtiyaçlarını karşılama imkanı veriyor. Garanti Bankası bahar kredisi her zaman en uygun faiz oranlarını ve avantajlarını içermektedir. Garanti Bankası bahar kredisi 450 TL taksitle 12 bin TL’lik kredileri verme imkanı sağlıyor.

garanti bahar kredisi

garanti bahar kredisi

Garanti Bankası bahar kredisi, 1,29 oranındaki faizleriyle ödemede ve kredi almada birbirinden uygun faiz oranlarını kullanma fırsatı sunuyor. Bu krediyi alabilmek için birçok başvuru yöntemini kullanabilirsiniz. İlk olarak Garanti Bankası internet şubesi üzerinden belgesiz ve imzasız olarak kredi alabilir veya Garanti Bankası mobil şubesi ile kredilerinizi anında alabilirsiniz.

Kredi notu iyi olan kişiler Garanti Bankası kredilerini çok daha iyi bir şekilde alabilmektedir. Bu krediyi kullanmak isteyen kişilerin, gelir belgesinin yanı sıra gerekli evrakları Garanti Bankası şubesine getirmesi gerekebilir. Bazı şubeler evrak konusunda farklılık gösterebilir.

Kategori: Garanti Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 17 Nisan 2016 - 12:47:15
Etiketler:

Benzer Konular

Yukarı Çık