Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Altın Fiyatları

Garanti Bankası şubelerinden mevduat altın hesabı açarak yatırımlarınızı daha da kazançlı bir hale getirebilirsiniz. Garanti Bankası Vadesiz Altın Hesabı ile altın alım-satım işlemlerinizi Vadesiz TL veya USD hesaplarınız aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede çalınma riski taşımadan güvenli bir şekilde altın biriktirebilirsiniz.

Garanti Bankası Vadesiz Altın Hesabı Açma

Garanti Bankası Vadesiz Altın hesabınıza günün her saatinde Garanti Bankası İnternet Şubesi’nden veya Garanti Paramatiklerden para yatırabilirsiniz. Bunun yanı sıra 444 0 333 Alo Garanti’den ve Garanti şubelerinden altı yatırım hesabı ve Garanti Bankası altın fiyatları hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu hesapla birlikte TL veya dolar karşılığında gram üzerinden altın alım-satımı yapabilirsiniz. Üstelik vadesiz olarak TL ya da USD hesabınız üzerinden Garanti Bankası ile gerçekleştireceğiniz alış ve satış işlemlerinde, minimum işlem limiti 1 gram, maksimum işlem limiti 3.000 gram olarak belirlenmektedir. Bu fiyatlar net olarak kullanılmaktadır.  Garanti Bankası’ndan açtığınız Vadesiz Altın hesabınız üzerinden diğer tüm altın hesaplarına vadesiz ya da birikimli altın hesabı fark etmeksizin gram bazında altın havalesini ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 19 Nisan 2016 - 8:20:37

Benzer Konular

Yukarı Çık