Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti 220 Plus Elektrik Nedir?

Garanti Bankası pos cihazları ile yapılan bir işlem kampanyası olan Garanti 220 Plus, özellikle iş yerlerine çok özel fırsatlar sunmaktadır. Bir elektrik tarifesi olan 220 Plus ile birlikte her türlü paketten yararlanabilir ve bu hizmetleri Garanti Bankası pos cihazından yaptığınızda sürpriz indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Çeşitli tariflerden birisini seçerek size en uygun elektrik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Standart tarife ile birlikte TEDAŞ birim fiyatı zamlansa bile sabit indirim oranı isteyen kişilere özel fiyatlar belirlenebilmektedir. Buradaki indirim oranı yüzde 12 seviyelerinde olmaktadır. Çevre dostu tarifesi ile de doğaya karşı en özel şekilde hazırlanmış ürün fırsatlarından yararlanmak mümkün olmaktadır. Yüzde 8 indirim oranı ile sunulan bu hizmette, en uygun ve hızlı hizmeti alabilirsiniz.

garanti 220 plus

garanti 220 plus

Zamsız tarife içerisinde de TEDAŞ birim fiyatı üzerinde meydana gelen zamlarda yüzde 8’lik bir indirimin sahibi olabilirsiniz. Bu pakette hem zamdan etkilenmemiş hem de çok uygun bir indirimin sahibi olmuş olursunuz. Siz de Garanti Plus ile en uygun hizmetleri alabilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 4 Nisan 2016 - 8:30:16

Benzer Konular

Yukarı Çık