Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Fuzulev Faizsiz Ev Kredisi

Türkiye’de ev sahibi olmayan kalmasın diye kampanyalarına başlayan ve herkese ev uygun koşullarda ev kredisi veren Fuzulev, sizlerin geleceğe yönelik planlar kurmasına yardımcı oluyor. Fuzulev ile birlikte sizler de hemen hızlı bir şekilde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Fuzulev Faizsiz ev kredisi ile birlikte 150 bin TL’ye kadar kredi alabilir ve bu kredilerinizi yüzde 0 faizle ödeyebilirsiniz. Fuzulev faizsiz ev kredisini alabilmek için sizler de hemen bir Fuzulev şubesine gelebilirsiniz.

Konut kredilerinin normal bankalarda çok yüksek faizler ile verilmesi, ev almak isteyen kişileri çok zorluyor. Bunun sonucunda da ev alacak olan insanların biraz daha beklemesi gerekiyor. Fuzulev, kendisini daha iyi bir şekilde tanıtarak hem bankalara alternatif olmak hem de faizsiz krediler ile de ev sahibi olunabileceğini göstermek istiyor. Kurulduğu günden beri çeşitli kampanyalar ile ev kampanyalarını duyuran Fuzulev ile birlikte sizler de hemen işlemlerinize başlayın ve evinizi seçin.

FUZULEV KONUT KREDİSİ

fuzul ev ile ev sahibi olun

fuzul ev ile ev sahibi olun

Sıfır faizli ev kredileri alarak Fuzulev güvencesinde kredilerinizi bütçenizi aşmadan ödeyebilirsiniz. Konut kredilerinde yapılan faiz artırımlarından etkilenmeden, piyasasın acımasız ve zorlu koşullarına inat sizler de hayalini kurduğunuz evinizde oturabilirsiniz. Sıfır faizli kredilerin yanı sıra Fuzulev’de çok sayıda farklı kampanya da bulunmaktadır. Bunlardan birisi de vade ortası sistemi ile kredi alma. Fuzulev’in internet sitesinden de görebileceğiniz vade ortası sistemi ile birlikte daha kolay bir şekilde ev alabilirsiniz.

Bu sistemde; ilk olarak üyeler gruplara katılmaktadır. Daha sonra da bu üyeler, çekilişe katılmadan vade ortasında ev sahibi olma fırsatını eline geçirir. İlerleyen dönemde vade ortası sistemde yer alan gruplar da 11 aydan 121 aya kadar devam eden süreçte kredilerini ödeyerek ev sahibi olabilir.  Fuzulev tarafından uygulanan bu sistemde siz de almak istediğiniz eve ödeyeceğiniz tutarı eşit taksitlere bölebilirsiniz. Bunun yanı sıra Fuzulev, sizi peşin ödeme yükünden de kurtarmaktadır. Bu sistem içerisinde aldığınız kredilerin bütün taksitleri sabit olmaktadır. Katılım esnasında sadece organizasyon ücretinizi ve birinci taksitinizi ödemeniz yeterli olmaktadır. Bunun haricinde herhangi bir şekilde ücret ödemeden Fuzulev güvencesi ile ev sahibi olabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 8 Haziran 2016 - 10:48:30

Benzer Konular

Yukarı Çık